"Tolga ile sezona devam edilebilecek gibi."

"Tolga ile sezona devam edilebilecek gibi."

Beşiktaş Muhabiri Serdar Sarıdağ Skorer Tv'de açıklamlarda bulundu.

Ajans Beşiktaş - Milliyet gazetesi Beşiktaş muhabiri Serdar Sarıdağ, Ezgi Tper ile birlikte kulüpteki tüm gelişmeleri ve transfer çalışmalarını konuştu.

Sarıdağ, "Fikret Orman'ın 'Türk futboluna huzur geldi' söylemi çok erken. Bence sezon başlaması lazım. Fikret başkan ve Aziz Yıldırım arasında sorun vardı, konuşmuyorlardı. Ali Koç bazı söylemleri geçmişe göre daha iyi bir ortam getireceğini zannediyorum." dedi.

Video Yardımcı Hakem sitesmi ile ilgili konuşan Sarıdağ, "Zaten bu sezon 'VAR' sistemi olacağı için daha huzurlu bir sezon olacağına inanıyorum. Futbolun ruhunu oluşturan şey bence futboldaki adalettir. Bence adalet 'VAR' sistemi ile gelecektir." ifadelerini kullandı.

Sarıdağ Tolga Zengin'le ilgili, "4 gün önce Tolga Zengin ile haber yapmıştım. Yaptığım haber 'Tolga ile devam edilecek değil devam edelim mi?' haberiydi. Dün de Fikret Orman biraz nabız yokladı. Şuan ki görünüm Tolga ile sezona devam edilebilecek gibi." dedi.

"Mignolet ve Ospina için girişimler devam ediyor, eğer istenilen bütçe seviyesinde olursa transferler olabilir. Fikret Başkan, Fabri Beşiktaş'ta olsaydı 'Tolga Zengin Fabri'den daha iyi' cümlesini kurmazdı. Orman, taraftara mesaj gönderiyor.

Her kaleci hata yapabilir, Fabri de çok hata yaptı. Lyon maçında takımı yaktı. Orman bu mesajıyla Tolga hata yapsa da arkasında durmaları gerektiğinin mesajını veriyor. Eğer Beşiktaş kaleci alacaksa Cordoba gibi 5 yılı kurtarabilecek bir kaleci alması lazım.

Şenol Güneş, Fikret Orman ve Umut Güner kampta Tolga konusunu görüştü. Şenol Güneş'in yaptığı açıklamalarda alt bir zemin oluşturma amaçlı. Şenol hocanın düşüncesi ya Fabri'den iyi kaleci gelsin ya da onun seviyesinde."