Tolga Zengin "bırakma" kararı mı verdi?

Tolga Zengin "bırakma" kararı mı verdi?

Tolga Zengin'in sezon sonunda futbolu bırakacağı öne sürülüyor.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ta yönetimin kararıyla kadro dışı bırakılan 35 yaşındaki Tolga Zengin'in, sezon sonunda futbolu bırakacağı öne sürüldü.

Star gazetesinin haberine göre 2013 yılında Trabzonspor'dan Beşiktaş'a transfer olan ve 6 yıldır siyah beyazlı formayı giyen Tolga Zengin'in sezon sonunda futbolu bırakacağı belirtildi.

Bu sezon Beşiktaş'ta sadece 9 maçta forma giyen ve tartışmalı kaleci Karius'un arkasında yedek bekleyen Tolga Zengin'in 3 ay sonra kulübüyle olan sözleşmesi sona ererken, deneyimli eldivenin lig biter bitmez futbol kariyerine son vereceği öğrenildi.

Son günlerde Karius'un performansı hakkında 'İki kolumu bağlasalar öyle goller yemem' yorumunda bulunduğu iddia edilen Tolga Zengin'in 35 yaşına gelmesi ve kontratının bitecek olması oyuncunun kariyeri hakkında radikal karar vermesinde etkili olduğu ifade edildi.

Tolga'nın kadro dışı kalması ve sık sık taraftarların ağır eleştirileriyle muhatap olması milli kaleciyi yolun sonuna getiren sebeplerin başında gösterildi. (Star)

Etiketler :