Tolgay Arslan'da sıcak saatler! Fenerbahçe ile Beşiktaş anlaşmaya yakın...

Tolgay Arslan'da sıcak saatler! Fenerbahçe ile Beşiktaş anlaşmaya yakın...

Beşiktaş ile Fenerbahçe arasındaki Tolgay Arslan pazarlığının devam ettiği belirlendi.

Ajans Beşiktaş - Ara transfer döneminin bitmesine 4 gün kala hem gidecek hem de kalacak oyuncular açısından yaptığı çalışmalara hız veren Beşiktaş Yönetimi, Tolgay Arslan için Fenerbahçe ile görüşmelere devam ediyor.

Tecrübeli futbolcu konusunda sarılacivertli kulüple daha önce görüşen ancak anlaşma sağlayamayan siyah-beyazlıların Şener Özbayraklı artı para formulüne sıcak baktığı iddia edildi.

Önümüzdeki sezon için takımın maaş harcamalarını daha da aşağı çekmek isteyen ve bu nedenle yüksek ücret kazanan bazı futbolcularla şimdiden yollarını ayıran Beşiktaş, Şener'i kadrosuna katarsa sağ bek sorununu da yerli bir isimle çözüme kavuşturmuş olacak.

Orta sahadaki oyuncu sayısının fazla olması nedeniyle Tolgay Arslan'ın Fenerbahçe'ye gitmesine sıcak bakan Beşiktaş Yönetimi son yapılacak görüşmede nakit para konusunda kıran kırana bir pazarlık içerisine girecek.

Kulüplerin mali koşullarda anlaşması durumunda Tolgay'ın yeni adresi Fenerbahçe olacak, Teknik Direktör Şenol Güneş'in istediği Şener de siyah-beyazlı takıma geçecek.

Siyah-beyazlıların, Fenerbahçe ile anlaşma sağlanamaması halinde Tolgay'ı affetmeyi düşündüğü aktarıldı. Tecrübeli futbolcunun kadro dışı durumda olmasının kulübe zarar verdiğini belirten bazı yöneticilerin bu konudaki fikirlerini Başkan Fikret Orman'a ilettikleri vurgulandı.

Yönetimin, Tolgay Arslan'ın yanı sıra Gökhan Töre ile Tolga Zengin'in geri dönüşünü de yeşil ışık yakabileceği ileri sürüldü.

86 gündür kadro dışı

Tolgay Arslan, 3 Kasım 2018 tarihinde oynanan Başakşehir-Beşiktaş maçının devre arasında yaşananlar nedeniyle gözden çıkarılmıştı. Teknik heyet ve yönetimden özür dilemeye yanaşmayan başarılı futbolcu tam 86 gündür kadro dışı durumda bulunuyor. Tolgay, Beşiktaş formasını son olarak 21 Ekim’de Göztepe ile deplasmanda oynanan karşılaşmada giymişti. (Milliyet)

Etiketler :