Töre ve Sangare atağı

Töre ve Sangare atağı

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları hızlandı. Yönetim, sağ bek için Nazim Sangare ve sağ kanat konusunda da Gökhan Töre’yle anlaştı. Beşiktaş’ın, iki Milli futbolcunun kulüpleri; Antalyaspor ve Yeni Malatyaspor’la da en yakın sürede el sıkışması bekleniyor.

Ajans Beşiktaş - Transfer konusunda önceliği forvet hattına veren siyah beyazlılar, ek olarak diğer bölgeler için de çalışmalarda bulunuyor...Elinde yüksek bir transfer bütçesi bulunmaması sebebiyle kadrosunu yerli isimlerle takviye etmeyi amaçlayan Kara Kartal, sağ bek hattında son olarak rotayı Antalyaspor’un 26 yaşındaki futbolcusu Nazım Sangare olarak belirledi.

Gökhan için Umut Nayir...

Milli futbolcuyla menaceri aracılığıyla ilk teması kurup olumlu yanıt alan Beşiktaş Yönetimi, Antalyaspor’la PAOK maçından sonra masaya oturacak. Siyah beyazlılar, sağ kanat transferi konusunda da Gökhan Töre ismini gündeminden düşürmüyor. 28 yaşındaki kanat oyuncusuyla anlaşma sağlayan yönetim, Yeni Malatyaspor’u ikna etmeye çalışıyor. Bonservissiz olarak katıldığı Yeni Malatya’dan sezon sonunda ayrılma konusunda anlaşmalarına rağmen bu konuda kulübün fikrinin değişmesi sonrasında şehirden ayrılıp bağlarını koparan Gökhan, Beşiktaş’tan müjdeli haberi bekliyor. Gökhan için Tyler Boyd talebi geri çevrilen Yeni Malatya’nın, son olarak Umut Nayir isteğine ise olumlu yanıt verilmesi bekleniyor. (Fanatik)

Etiketler :