1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Trabzon basınından Çebi'ye eleştiri: "Beşiktaş Başkanı Çebi şaşırtmadı!"
Trabzon basınından Çebi'ye eleştiri: "Beşiktaş Başkanı Çebi şaşırtmadı!"

Trabzon basınından Çebi'ye eleştiri: "Beşiktaş Başkanı Çebi şaşırtmadı!"

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin sezonun geriye kalan kısmıyla ilgili yaptığı açıklamalara Trabzon yerel basınından tepki geldi.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Trabzon'dan yaptığı haberlerle dikkat çeken haber61.net internet sitesi, "Beşiktaş Başkanı Çebi şaşırtmadı!" başlığıyla verdiği haberde şu ifadeleri kullandı:

İşte haber61'in haberi:

Beşiktaş Başkanı Çebi koronavirüs arasından kendilerine pay çıkardı "Ligler tescil edilmesin, son 5 senenin ortalamasıyla Avrupa'ya gidecekler belirlensin"

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, liglerin olası tescil edilmesi durumuna karşı söylemlerini sürdürüyor. Çebi bu kez yaptığı açıklamada "Birinci sıradaki kulüp şampiyon ilan edilirse o takıma sürekli problem olur. Sürekli sırtında yük olur. Diğer takımlara da haksızlık olur" dedi.

Liglerin olduğu gibi tescil edilmesine karşı olan Çebi, Avrupa kupalarına katılım için de önerisini yineledi. Son 5 yılın ortalamasına bakılarak Türkiye'yi temsil edecek takımlar belirlenebilen diyen Çebi, UEFA'dan gelecek gelirlerin diğer kulüplere dağıtılabileceğini söyledi.

ÖZET: TRABZONSPOR ŞAMPİYON OLMASIN AMA BEŞİKTAŞ AVRUPA'YA GİTSİN

Bilindiği üzere Süper Lig'de an itibariyle lider konumda olan takım Trabzonspor. Çebi'nin istemediği gibi olur da ligler bu şekilde tescil edilirse Trabzonspor şampiyon olacak.  Ayrıca Çebi'nin istediği sistem uygulanarak Avurpa'ya gidecek takımlar belirlenirse Şenol Güneş sayesinde Avrupa'ya alışan Beşiktaş doğrudan Avrupa'ya gidebilecek. Aksi takdirde ligin olduğu gibi tescil edilmesi durumunda 5. sıradaki Beşiktaş Avrupa kupalarına katılamayacak.

cebi-trabzon.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler