1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Trabzonspor maçı önçesi önemli toplantı!
Trabzonspor maçı önçesi önemli toplantı!

Trabzonspor maçı önçesi önemli toplantı!

Beşiktaş'ın hocası Sergen Yalçın, Vodafone Park'taki Trabzonspor karşılaşması öncesi futbolcularıyla bire bir toplantılar yapıyor.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Siyah-beyazlı çalıştırıcının genel toplantı yerine oyuncularıyla bireysel görüşmeler gerçekleştirdiği öğrenildi. Bire bir iletişim sırasında daha rahat davranabilen Yalçın’ın hatalar konusunda bazı futbolculara ciddi uyarılarda bulunduğu ve karşılaşmadan galibiyetle ayrılmak zorunda olduklarının altını çizdiği belirlendi.

Beşiktaş’ın başında çıktığı ilk 2 maçtan 6 puanla ayrılırken, Medipol Başakşehir karşısında sahayı yenilgiyle terk eden Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın, Trabzonspor karşılaşması öncesi futbolcularıyla bireysel motivasyon toplantıları yaptığı belirlendi. Deneyimli teknik adamın toplu toplantı yapmak yerine futbolcularla teke tek görüşmeyi tercih ettiği öğrenildi.

Bire bir yapılan toplantılarda futbolcularla istediği gibi açık bir şekilde konuşma fırsatı bulan Sergen Yalçın’ın bazı oyunculara ciddi uyarılarda bulunduğu kaydedildi. Hatalarla ilgili futbolcuların dikkatini çeken Yalçın’ın bu görüşmelerde isteklerini de tek tek sıraladığı bildirildi.

Siyah-beyazlı takıma geldiğinde takımdaki bazı oyuncuların moral ve motivasyon olarak alt seviyelerde olduğunu fark eden tecrübeli hoca bu nedenle hem teknik adamlık hem de ağabeylik görevini aynı anda yürütmeye çalışıyor. Sergen Yalçın, hatalarını oyuncuların yüzlerine söyleyerek daha kısa sürede sonuç almayı da hedefliyor.

Belki de sezonun en önemli maçı olan Trabzonspor karşılaşması öncesinde de tesislerde futbolcularıyla bireysel toplantılar yapan siyah-beyazlı çalıştırıcının sahadan galibiyetle ayrılmaları halinde şampiyonluk yarışının içinde kalacaklarını aktardığı belirlendi. Üç puandan başka bir düşüncesi olmayan teknik patron Sergen Yalçın’ın tesislerdeki genel motivasyon toplantısını ise yarın gerçekleştireceği ifade edildi. (Skorer)

Önceki ve Sonraki Haberler