Trabzonspor maçı öncesi Sergen Yalçın'dan oyuncularına mesajlar

Trabzonspor maçı öncesi Sergen Yalçın'dan oyuncularına mesajlar

Siyah-Beyazlılar'ın hocası Trabzonspor maçı öncesi oyuncularını uyardı, "Bu ağır yenilginin muhasebesini sonra içimizde yapacağız. Aklınızdan silip atın. Lideri ağırlayacağız. Araya mutlaka üç puan ile girmeliyiz. Ben inanıyorum" diyerek motive etti.

Beşiktaş çarşamba akşamı Portekiz'de Sporting Lizbon ile oynadığı maça sakatlıkları bulunan Rosier, Vida, Pjanic, Batshuayi ve N'Koudou ile adı UEFA listesinde olmayan Güven Yalçın'dan yoksun çıkmış ve 4-0 kaybetmişti.

Devler Ligi'nde gruptan çıkma şansı mucizelere kalan Siyah-Beyazlılar lige döndü, yarın Trabzonspor ile oynayacakları maçı düşünmeye başladı. Teknik direktör Sergen Yalçın da oyuncularıyla yaptığı görüşmede Sporting maçını unutmalarını bir an önce Trabzon karşılaşmasına odaklanmaları gerektiğini belirtti.

Sergen hoca takımını Trabzonspor maçına motive edebilme adına özel konuşma yaptı. Yalçın oyuncularına, “Bu ağır yenilginin muhasebesini sonra içimizde yapacağız. Aklınızdan silip atın. Lideri ağırlayacağız. Öyle bir abarttılar ki, sanki birileri şampiyon olmuş gibi. Çıkıp böyle olmadığını gösterme maçı. Kendi oyunumuzu sahaya yansıttığımız sürece ligde yenemeyeceğimiz takım yok. Araya mutlaka üç puan ile girmeliyiz. Ben inanıyorum” diyerek galibiyet istedi. (Hürriyet / Orhan Yıldırım)