Trabzonspor'dan flaş Sörloth açıklaması

Trabzonspor'dan flaş Sörloth açıklaması

Beşiktaş'ın Süper Lig'in ilk haftasında karşılaşacağı rakibi Trabzonspor'da Sörloth krizi büyüyor. Pazar günü oynanacak maç öncesi Sörloth, Trabzonspor'dan ayrılabilir.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ın Süper Lig'in ilk haftasında karşılaşacağı rakibi Trabzonspor'da Sörloth krizi büyüyor. Pazar günü oynanacak maç öncesi Sörloth, Trabzonspor'dan ayrılabilir.

Konuyla ilgili Trabzonspor resmi internet sitesinden bir açıklama yaptı. İşte Trabzonspor'un açıklaması;

''Futbolcumuz Alexander Sorloth için RB Leipzig Kulübünden resmi transfer teklifi gelmiş olup, yönetim kurulumuz tarafından kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda bu teklif değerlendirilmektedir.

Kiralama sözleşmesinin erken feshini gerektiren ve tüm tarafların mutabık kalacağı bir anlaşma için süreç devam ederken, futbolcumuz Alexander Sorloth ülkesinin milli takımının kampına katılmak üzere Norveç’e gitmiştir. Karşılaşmaların ardından 8 Eylül Salı günü Trabzon’da olması gereken oyuncumuz, Oslo’da COVID-19 testi yaptırdığını, PCR testinin 10 Eylül Perşembe günü sonuçlanacağını ve 11 Eylül Cuma günü Trabzon’da olacağını tarafımıza bildirmiştir.

Bugün itibariyle henüz Trabzon’a gelmeyen futbolcumuz için noter tespiti yapılmış olup kulübümüzün disiplin talimatındaki ilgili maddeler yürürlüğe girmiştir.''

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler