Trabzonspor'la büyük takas! 2'si Beşiktaş'tan 5 futbolcunun adı geçiyor

Trabzonspor'la büyük takas! 2'si Beşiktaş'tan 5 futbolcunun adı geçiyor

Ocak ayı transfer döneminde Trabzonspor ile Beşiktaş arasında ses getiren transferler yaşanabilir.

Ajans Beşiktaş - Ara transfer dönemi yaklaşırken, şampiyonluk mücadelesi veren takımlarda hareketlilik sürüyor. Ocak ayı, Beşiktaş ile Trabzonspor arasında önemli bir takasa sahne olabilir.

Trabzonspor'a dair iddialar kapsamında şu oyuncuların isimleri geçiyor:

Burak Yılmaz,
Onur Kıvrak,
Oğuzhan Özyakup,
Tolgay Arslan,
Olcay Şahan

İKİ İSİM LİSTENİN BAŞINDA

Bir süre önce bordo-mavililerin kadro dışı bıraktığı Burak Yılmaz ile kaleci Onur Kıvrak'ın Beşiktaş'ın radarında olduğunu daha önce iddia edilmişti.

Teknik direktör Şenol Güneş'in istediği ikili kadro dışı bırakılmıştı. Alacakları için TFF'ye başvuran 30 yaşındaki kaleci ile 33 yaşındaki forvetin Beşiktaş'a sıcak baktığı belirtiliyor. 2020'ye kadar sözleşmesi bulunan iki oyuncuyu bonservissiz olarak elden çıkarmak istemeyen bordo- mavili yönetim, futbolcuların alacaklarını ödeyip, takas karşılığında değerlendirmeyi planlıyor. Önümüzdeki günlerde Başkan Ahmet Ağaoğlu ile Fikret Orman bir araya gelerek büyük takası resmiyete dökmeye çalışacak.

OĞUZHAN VE TOLGA ZENGİN TAKASTA KULLANILIR MI?

Trabzonspor ile temas kuran siyah-beyazlıların Oğuzhan Özyakup ile Tolga Zengin'i önerdiği iddia ediliyor. Daha önce de Trabzonspor'un gündemine gelen 26 yaşındaki Oğuzhan, aslen Trabzonlu.

OLCAY ŞAHAN - TOLGA ZENGİN TAKASI

Kulislerde Beşiktaş'a geri döneceği konuşulan Olcay Şahan'ın Tolgay Arslan ile takas edileceği aktarılırken Onur Kıvrak'ın da yine aynı yöntemle Tolga Zengin karşılığında Beşiktaş'a transfer olacağı belirtildi.

TRABZSONSPOR 3 İSMİ YOLLAMAK İSTİYOR

Mustafa Akbaş'ın sözleşmesinin feshedilmesi, Esteban Alvarado ile yolların ayrılmasının ardından Trabzonspor'da takımdan gönderilecek isimlerle ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Bordo mavili kulüp, takımdan ayrılması gündemde olan Olcay Şahan, Onur Kıvrak, Burak Yılmaz ve Kucka için görüşmelerini sürdürüyor.

OĞUZHAN ASLEN TRABZONLU

Babası Maçkalı, annesi Akçaabatlı olan Oğuzhan'ın babası Muzaffer Bey, 2012'de başarılı oyuncuyu Trabzonspor'a kazandırmak için yoğun çaba göstermiş fakat dönemin yöneticileri tarafından veto edilmişti. Dönemin asbaşkanı Nevzat Şakar'a, "Biz Trabzonluyuz. Oğuzhan'ı yıllık 300 bin euro'ya Trabzonspor'a kazandıralım . Bonservisi bedava" teklifini götüren Muzaffer Bey, istediği cevabı alamayınca Beşiktaş'a yönelmişti. (Fotomaç & Yeni Şafak)

Etiketler :