1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Trabzonsporlu yöneticilerden tepki çeken 'tweet'ler
Trabzonsporlu yöneticilerden tepki çeken 'tweet'ler

Trabzonsporlu yöneticilerden tepki çeken 'tweet'ler

Fikret Orman’ın dün akşamki sözlerine Trabzonspor'lu yöneticilerden garip tepkiler geldi.

A+A-

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın, Telegol programına telefon ile katılarak yaptığı açıklamalar üzerine, Trabzonspor yöneticisi Nevzat Aydın’dan ilginç bir tweet geldi.

Fikret Orman’ın “Beşiktaş’la alakalı bir algı operasyonu yapılıyor. Zannedersiniz ki Beşiktaş mağluptu. Biz 10 kişi de Trabzon’u yenerdik.” sözlerine “ne yazık ki bunu hiç bilemeyeceğiz.” şeklinde cevap veren Nevzat Aydın, siyah-beyazlı taraftarlardan yoğun tepki gördü:

1-004.png

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın, “Biz Trabzonspor’u 10 kişi de yenerdik” sözlerine Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Akyazı Spor Kompleksi Koordinatörü Gökhan Saral da Twitter hesabıyla yanıt verdi.

Saral, “Başarı dediğinizin altında ne var ki bu baskı size sürekli kendinizi ifşa ettiriyor Sn. Orman. ‘Q7 kırmızı kartlık ne olmuş. Biz Trabzonspor’u 10 kişi de yenerdik’, sanki gerideydik gibi garanti sözler. Bu ne özgüven, kime bu güven? Trabzonspor eksik kadroyla sizi evinizde hapsetti. Birileri size kalkan olmuş, haksız puan içinize dert olmuş. Bir basına yasak. Bir hata yaptım yasak yanlıştı. Süleyman Seba lider başkandı, saygındı. Sonuç, 61 beden elbiseye herkes özenir fakat bazılarına sizin gibi bol gelir. Trabzonspor’un tarihini size Akyazı da alın teri ile hatırlatmak sözümüzdür” ifadelerini kullandı.

Önceki ve Sonraki Haberler