Turkcell Süper Kupa organizasyon toplantısı yapıldı

Turkcell Süper Kupa organizasyon toplantısı yapıldı

Beşiktaş ile A.Konyaspor arasında oynanacak Turkcell Süper Kupa müsabakası öncesi organizasyon toplantısı, TFF'nin Beykoz Riva'da yer alan idari merkezinde yapıldı.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş resmi sitesinden yapılan açıklamada, "Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirilen toplantıya Kulübümüzü temsilen Vodafone Park Stadyum Direktörümüz Ahmet Ateş'in yanı sıra Atiker Konyaspor kulübü temsilcileri, Samsun İl Emniyet Müdürlüğü ile Samsun Yeni Stadı yetkilileri ve TFF çalışanları katıldı.

Toplantıda Samsun Yeni Stadı'nda oynanacak Turkcell Süper Kupa'nın bilet fiyatları Kale Arkaları (Kuzey ve Güney tribünleri) için 50 TL, Maraton Tribünü (Doğu ve Batı tribünleri) için 100 TL olarak belirlendi. Bilet satışı 25 Temmuz 2017 Salı günü saat 10.00'dan itibaren taraftarkulubu.tff.org  internet sitesi üzerinden yapılacak. TC Kimlik Numarası ile yapılacak satışta bir kişi kendisi dahil en fazla 4 bilet alabilecek ve her bilet satışı yapılacak kişinin TC numarasını bildirecek.

Samsun Yeni Stadı'nda oynanacak Turkcell Süper Kupa müsabakasındaki tribün dağılımı ise şu şekilde:
Beşiktaş: Batı ve Kuzey Tribünleri
Atiker Konyaspor: Doğu ve Güney Tribünleri

Turkcell Süper Kupa 2017'yi stadyumda seyretmek isteyen engelli futbolseverler için bilet dağıtımı Samsun Valiliği tarafından yapılacak. Müsabakaya kesinlikle sırt çantaları alınmayacak, bayan çantaları ise makul ölçülerde olması kaydıyla alınacak. Stadyuma asılacak pankartlar için maçtan en son 24 saat önce olmak kaydıyla, Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Spor Şubesi'nden onay alınması gerekecek. Onay alınmayan hiçbir pankart stadyuma alınmayacak." denildi.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler