Türkiye - İtalya maçı CANLI İZLE (EuroBasket Kadınlar 27.06.2019)

Türkiye - İtalya maçı CANLI İZLE (EuroBasket Kadınlar 27.06.2019)

Türkiye ile İtalya kadın basketbol takımları Euro Basket Kadınlar kapsamında karşı karşıya gelecek. Karşılaşmayı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

EuroBasket Kadınlar turnuvasında Grup C'de Türkiye ile İtalya karşı karşıya geliyor. Türkiye - İtalya arasında oynanacak EuroBasket maçı 27 Haziran 2019 Perşembe günü (bu akşam) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 19:30 olarak belirledi. Türkiye son 5 maçında 2 galibiyet ve 3 mağlubiyet yaşadı. İtalya takımı ise son 5 maçında 3 galibiyet ve 2 mağlubiyetlik istatistik sergiledi. 

İddaa'da maçın kodu 794 olarak belirlendi. Türkiye ile İtalya arasındaki futbol karşılaşması 27 Haziran 2019 tarihinde saat 19:30 (TSİ) başlayacak.

Peki Türkiye - İtalya maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Türkiye İtalya maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Türkiye İtalya canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Türkiye ile İtalya arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Mücadele NTV kanalından canlı ve naklen ekranlara gelecek. Bilindiği üzere NTV kanalı şifresiz yayın yapmaktadır. Yayınlarını bir çok platformda ve Türksat uydusunda bulabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler