1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. Ş. LİGİ

  4. "Türkiye'nin en iyi takımında oynuyorum"
"Türkiye'nin en iyi takımında oynuyorum"

"Türkiye'nin en iyi takımında oynuyorum"

Beşiktaş'ın başarılı savunma oyuncusu Andreas Beck, Türkiye'nin en iyi takımında oynadığını belirterek "bu yüzden her maç oynamak imkansız" dedi.

A+A-

Andreas Beck, Dinamo Kiev maçının Beşiktaş tarihi açısından önemli olduğunu belirterek, " Şampiyorlar Ligi'nde olduğumuz için gurur duyuyoruz.Yarın Vodafona Arena'da ilk Şampiyorlar Ligi maçımıza çıkacağız. Onun içinde tarihi bir gün olacak. Zor bir maç olacak ama hocamız bizi çok iyi çalıştırdı ve maçta onun verdiği taktikler ile başarılı olacağız. Benfica ile oynadığımız ilk Şampiyonlar Ligi maçında bence iyi oynadık ama galip gelemedik. Şampiyonlar Ligi'nde dış sahadan alınan 1 puanda önemlidir. Zor ve denk takımların olduğu bir gruptayız ama bu zor gruptan çıkabilmemiz için özellikle iç saha maçlarımızı kazanmamız gerekiyor" diye konuştu.

Zaman zaman Gökhan Gönül'ün ilk 11'de maça başladığını ancak bunun kendisi için sorun olmadığını belirten Beck "Bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde oynuyoruz. Türkiye'nin en iyi takımda oynuyorum ve her maç oynamak imkansız. Sezonda 50-60 maç yapacağız ve tüm maçlarda oynamam zaten imkansız. Ama ben her maça ilk 11'de çıkacağım gibi hazırlanıyorum. Bunu kabul etmemiz gerekiyor ve buna göre çalışmamız gerekiyor. Ben bunu kabul ederek çok iyi bir şekilde çalışıyorum."dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler