1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. U17 Milli Takımı Antalya'da! Beşiktaş'tan 1 isim...
U17 Milli Takımı Antalya'da! Beşiktaş'tan 1 isim...

U17 Milli Takımı Antalya'da! Beşiktaş'tan 1 isim...

24 - 30 Ekim 2018 tarihleri arasında Antalya'da UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu 10. Grup maçları yapılacak.

A+A-

Ajans Beşiktaş - U17 Milli Takımımız, 24 - 30 Ekim 2018 tarihleri arasında Antalya'da ev sahipliği yapacağı UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu 10. Grup maçları için dün Antalya The Sense Deluxe Hotel'de kampa girdi. Bugün ilk antrenmanını gerçekleştiren Milli Takımımızda Bozan Uymaz ve Polat Abay sakatlıkları sebebiyle aday kadrodan çıkartılırken, yerlerine Arif Boynuuzun ve Doğu Demirkol dahil edildi.

Kuzey İrlanda, San Marino ve Slovakya ile 10. Grupta yer alan U17 Milli Takımımız, gruptaki ilk maçında 24 Ekim 2018 Çarşamba günü saat 16:30'da Arslan Zeki Demir Spor Kompleksi'nde San Marino ile karşılaşacak.

U17 Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası Eleme Turu aday kadrosunda şu isimler bulunuyor:

Kaleciler:
Arda Özçimen (Göztepe A.Ş.), Eren Olmuş (Kasımpaşa A.Ş.), Evra Saner Gülal (Galatasaray A.Ş.)

Defans:
Çağtay Kurukalıp (Kasımpaşa A.Ş.), Eren Karacaoğlu (Kasımpaşa A.Ş.), Gürkan Başkan (Fenerbahçe A.Ş.), Kemal Bayrak (Fenerbahçe A.Ş.), Mert Ahmet Akbulut (Borussia Dortmund), Muhammed Emin Sarıkaya (Bursaspor), Rahmi Salih Kaya (Altınordu A.Ş.)

Orta Saha:
Arif Boynuuzun (Beşiktaş A.Ş.), Batın Özdemir (Fenerbahçe A.Ş.), Doğu Demirkol (Göztepe A.Ş.), Ferhat Çoğalan (LOSC Lille), Halil İbrahim Sevinç (Antalyaspor A.Ş.), Mustafa Kapı (Galatasaray A.Ş.), Mustafa Yorulmaz (Gençlerbirliği), Orkun Tırpancı (Kasımpaşa A.Ş.), Ömer Faruk Beyaz (Fenerbahçe A.Ş.)

Forvet:
Ali Akman (Bursaspor), Gülhan Üreyen (Fenerbahçe A.Ş.), Muhammet Akpınar (Trabzonspor A.Ş.), Salih Kavrazlı (Altınordu A.Ş.)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Turhan Sofuoğlu

U17 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu 10. Grup Maç Programı:
 

Tarih - Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

24.10.2018 - 13:00

KUZEY İRLANDA

-

SLOVAKYA

Arslan Zeki Demir Spor Kompleksi Emir Hotels 2, Antalya

24.10.2018 - 16:30

TÜRKİYE

-

SAN MARİNO

Arslan Zeki Demir Spor Kompleksi Emir Hotels 1, Antalya

27.10.2018 - 13:00

SLOVAKYA

-

SAN MARİNO

Arslan Zeki Demir Spor Kompleksi Emir Hotels 2, Antalya

27.10.2018 - 16:30

TÜRKİYE

-

KUZEY İRLANDA

Arslan Zeki Demir Spor Kompleksi Emir Hotels 1, Antalya

30.10.2018 - 15:30

SAN MARİNO

-

KUZEY İRLANDA

Arslan Zeki Demir Spor Kompleksi Emir Hotels 2, Antalya

30.10.2018 - 15:30

SLOVAKYA

-

TÜRKİYE

Arslan Zeki Demir Spor Kompleksi Emir Hotels 1, Antalya

Önceki ve Sonraki Haberler