Union Berlin - Fortuna Düsseldorf maçı CANLI İZLE (27.06.2020)

Union Berlin - Fortuna Düsseldorf maçı CANLI İZLE (27.06.2020)

Bundesliga'da Fortuna Düsseldorf ile Union Berlin karşı karşıya geliyor. Karşılaşmayı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

Almanya Bundesliga 2019/2020 sezonu heyecanı sürüyor. Union Berlin ile Fortuna Düsseldorf karşı karşıya geliyor. Union Berlin - Fortuna Düsseldorf maçı 27 Haziran 2020 Cumartesi günü (bugün) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 16:30 olarak belirledi.

Peki Union Berlin - Fortuna Düsseldorf maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Union Berlin Fortuna Düsseldorf maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Union Berlin Fortuna Düsseldorf canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Union Berlin ile Fortuna Düsseldorf arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Etiketler :