Valerien Ismael için rapor ve karar!

Valerien Ismael için rapor ve karar!

Valerien Ismael'in koltuğu sallanırken, kulübün 1 numaralı ismi Ahmet Nur Çebi, Ceyhun Kazancı'dan rapor istemişti. Kazancı, takımda yaşananlarla ilgili olarak Çebi'ye raporunu sundu ve yönetim Fransız çalıştırcı ile ilgili yol haritasını belirledi.

Ajans Beşiktaş - Sportif direktör Ceyhun Kazancı, Başkan Ahmet Nur Çebi’ye verdiği raporda İsmael ile oyuncular arasında herhangi bir sorun bulunmadığını belirtirken, "Bazı futbolcuların uzun süren sakatlıkları oyun şablonunun oturmasını engelledi. Savunma ve kale çok eleştiri alıyor ama teknik ekip asıl sorunun orta sahadaki genel düşüşten kaynaklandığı görüşünde" dedi. Kazancı, mevcut sıkıntıların milli arada giderilerek takımın tekrar rayına oturacağını da ifade etti.

HOCANIN OYUNCULARLA İLETİŞİMİ

Takım içinde herhangi bir sıkıntı yok. Çalışma şartları ve ortam güzel. Valerien İsmael’in oyuncularla iletişimi son derece iyi.

SAKATLIK SORUNLARI

Bazı futbolcuların uzun süren sakatlıkları (Ghezzal, Atiba, Josef, Welinton), oyun planının oturmasına engel teşkil etti.

İSTİKRAR PROBLEMİ

En önemli sorun istikrarsızlık. Her maç farklı oyuncuların performansı düşüyor. Öyle ki her maç öncesi ‘Bu kez hangi oyuncu geri kalacak’ tahminleri yapılıyor.

SAVUNMA VE KALE ELEŞTİRİLİYOR AMA...

Savunma ve kale çok eleştiri alıyor ancak teknik ekip asıl sorunun orta sahadaki düşüşten kaynaklandığı görüşünde.

FUTBOLCULARA DESTEK VERİLİYOR

Son iki maçtaki puan kayıplarının getirdiği moral bozukluğunu gidermek için futbolculara psikolojik destek veriliyor.

MİLLİ ARA İLAÇ OLACAK

Milli maçlar için lige verilen ara, sıkıntıları ortadan kaldırmak için iyi bir fırsat olacak. Bu süreçte sakatlar iyileşecek ve oyun sistemi tam olarak oturacak.

"SEZONU ISMAEL İLE BİTİRECEĞİZ"

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, yönetim kurulu üyeleri ile yaptığı görüş alışverişi ve sportif direktör Ceyhun Kazancı’dan gelen rapor doğrultusunda teknik direktör Valerien İsmael hakkındaki kararını verdi. Çebi, "İsmael ile sezonu bitireceğiz. Kendisinin başarılı olacağına inanıyoruz. Beşiktaş’ta tek kriteri var, o da şampiyonluk. Kendisine bu şekilde izah ettim, o da bunun için Beşiktaş’ta olduğunu ifade etti" diye konuştu. (Hürriyet)