![Vida çok çabuk adapte oldu](https://www.ajansbesiktas.com/d/news/13102.jpg)
Vida çok çabuk adapte oldu
Kara Kartal’ın ara transfer döneminde bedelsiz olarak kadrosuna kattığı Domagoj Vida, Beşiktaş’ın Antalya kampına damgasını vuran isimler arasında yer aldı
Ajans Beşiktaş - Hırvat futbolcu, takıma adaptasyon sürecini çok çabuk atlattı ve ilk on birde oynayabileceğini gösterdi. Tecrübeli futbolcu, hazırlık maçlarında ortaya koyduğu etkili futbolla dikkat çekmeyi başardı ve Güneş’in güvenini kazandı. (Fanatik)