Vidal'ın menajerinden Beşiktaş açıklaması! "Beşiktaş dışında Türkiye'den bir takım daha var"

Vidal'ın menajerinden Beşiktaş açıklaması! "Beşiktaş dışında Türkiye'den bir takım daha var"

‘Kral Artur’ lakaplı Arturo Vidal’ın menajeri, Beşiktaş ile Galatasaray'ın Vidal ile ilgilendiğini açıkladı

Ajans Beşiktaş - Yeni sezonda kadrosunu güçlendirmek isteyen ve birçok isimle temasa geçen siyah-beyazlılara, ezeli bir rakip daha çıktı.

İtalyan basını daha önce, İnter'de yaşanan ayrılıklara Arturo Vidal'in de ekleneceğini belirterek oyuncuya Zenit'in yanı sıra Beşiktaş ve Marsilya'nın da devreye girdiğini yazmıştı.

'Kral Artur' lakaplı Vidal'ın menajeri Fernando Felicevich, 34 yaşındaki oyuncu için kendisiyle kurulan temasla ilgili bilgi verirken, "Türkiye'den Beşiktaş ile birlikte G.Saray da oyuncumla ilgileniyor" ifadesini kullandı.

SATMAYA SICAK BAKIYORLAR

Inter'i yakından takip eden FC Inter News'deki haberde, "Cuma gecesi bir aracı, Beşiktaş ile birlikte G.Saray'ın da ilgisini bildirmek için menajerle temasa geçti. Vidal'a Avrupa'da kalmasına izin verecek üçüncü bir taraf opsiyonlu iki yıllık sözleşme teklif etmeye istekliydi" denildi. Şili'den yerel BioBio da "Inter yönetimi, önümüzdeki sezon için acilen nakit paraya ihtiyaç duyuyor. Bu nedenle 'Kral'a gelecek sezonda da 6,5 milyon euro ödemek istemiyor" yazarak transferin gerçekleşme olasılığının yüksek olduğunu duyurdu. (Fotomaç)

Önceki ve Sonraki Haberler