1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Wolverhampton - Southampton maçı CANLI İZLE (23.11.2020)
Wolverhampton - Southampton maçı CANLI İZLE (23.11.2020)

Wolverhampton - Southampton maçı CANLI İZLE (23.11.2020)

İngiltere Premier Ligi'nde Wolverhampton ile Southampton karşı karşıya geliyor. Karşılaşmayı CANLI takip edebilirsiniz. 

A+A-

İngiltere Premier Ligi'nde 2020/2021 sezonu heyecanı sürüyor. Bugünkü maçlardan biri de Wolverhampton ile Southampton arasındaki mücadele olacak. 23 Kasım 2020 Pazartesi günü oynanacak Wolverhampton - Southampton maçının başlangıç saati TSİ 23:00 olarak açıklandı. Eğer Türkiye dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız.

Wolverhampton Southampton şifresiz maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. Maçı canlı izlemek isteyen futbolseverler için haberimizi derledik. Peki bu zorlu karşılaşma hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebilecek. İşte Wolverhampton Southampton canlı yayın bilgileri...

Sporseverler, Wolverhampton ile Southampton arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki Wolverhampton - Southampton maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? Wolverhampton Southampton maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: Wolverhampton Southampton maçı izle, Wolverhampton Southampton canlı izle, Wolverhampton Southampton izle netspor, Wolverhampton Southampton maçı izle justin tv, Wolverhampton Southampton canlı yayın, Wolverhampton Southampton canlı periscope, Wolverhampton Southampton kaçak izle, Wolverhampton Southampton izle canlı, Wolverhampton Southampton maçını canlı izle, Wolverhampton Southampton maçını şifresiz izle. Futbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Mücadele S Sport kanalından canlı ve naklen ekranlara gelecek. Bilindiği üzere S Sport kanalı, bir çok platformlarında yer alıyor ve ek ücretlendirme ile izlenebiliyor. S Sport canlı izlemek, S Sport canlı yayın izlemek için abonelik gerekmektedir. Dolayısıyla bu maçı, eğer başka bir kanalda da yayınlanmıyorsa şifresiz izleyebilmek mümkün değildir. Kanal, Digitürk'te yer almıyor.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz. 

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler