Xanthi - Larissa maçı CANLI İZLE (8 Ekim 2018 Pazartesi)

Xanthi - Larissa maçı CANLI İZLE (8 Ekim 2018 Pazartesi)

Yunanistan'da Xanthi ile Larissa karşı karşıya geliyor. Xanthi ile Larissa arasındaki maçı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

Yunanistan Süper Ligi'nde Xanthi ile Larissa takımları karşı karşıya geliyor. Xanthi - Larissa Saloniki maçı 8 Ekim 2018 Pazartesi günü (bugün) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 19:00 olarak belirledi. Xanthi son 5 maçında 1 galibiyet ve 4 beraberlik yaşadı. Larissa takımı ise son 5 maçında 1 galibiyet ve 4 mağlubiyetlik istatistik sergiledi. İddaa'da 676 kodlu maç için Xanthi'ye 1.55 oran verilirken, Larissa takımına 4.50 oran verildi. İddaa'da beraberlik oranı ise 3.00 olarak belirlendi.

Xanthi ile Larissa arasındaki futbol karşılaşması 8 Ekim 2018 tarihinde saat 19:00 (TSİ) başlayacak. Peki Xanthi - Larissa maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Xanthi Larissa maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Xanthi Larissa canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Xanthi ile Larissa arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek ne yazık ki mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Beşiktaş'a duyduğumuz aşk bir yana dünya futboluna da ilgiliyiz. Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Etiketler :