1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış!
Yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış!

Yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış!

Beşiktaş'a yönelik saygısız organizasyonun baş aktörü Antalyaspor Başkanı'nın bugünkü sözlerinin doğru olmadığı kısa sürede anlaşıldı.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk'ten bugün yeni açıklamalar gelmişti. Hürriyet gazetesine konuşan Antalyaspor Başkanı, röportajında Eto'o için en iyi teklifin Beşiktaş'tan gelmediğini, Başakşehir ve Trabzonspor'un da teklif verdiğini açıklamıştı:

“Etoo’ya Başakşehir ve Trabzon da teklif verdi. Beşiktaş’ın teklifi en iyisi değildi. Beşiktaş medyası transfer bitmiş gibi pompaladı. Sanki Beşiktaş ile anlaşmışız da, orada, o toplantıda öyle bir gösteri yapmışız gibi bir hava oluşturuldu. Oysa spontone gelişti her şey.”

Ancak Ali Şafak Öztürk'ün doğruyu söylemediği kısa sürede anlaşıldı.

Medipol Başakşehir'in teknik direktörü Abdullah Avcı, 3 gün önceki açıklamasında Eto'yu istemediklerini zaten dile getirmişti. Samuel Eto'o'yu hiçbir zaman istemediklerini duyuran Avcı, şunları söylemişti:

"Eto'o bizim gündemimizde olmadı. Ama Eto'o çok kaliteli bir oyuncu. Bize karşı oynadığı maçları da hiç boş geçmiyor! Bizim Eto'o için bir tasarrufumuz olmadı."

Önceki ve Sonraki Haberler