Yamantürk yeniden aday

Yamantürk yeniden aday

Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk, düzenlediği basın toplantısıyla 3 Ağustos'taki divan başkanlığı seçiminde yeniden aday olacağını duyurdu

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk, Levent'te birkaç gün önce duyurusunu yaptığı basın toplantısını gerçekleştirdi. 3 Ağustos Cumartesi günü yapılacak divan başkanlığı seçiminde yeniden aday olduğunu açıklayan Yamantürk, 15 Nisan 2017'de divan başkanlığına seçildiğini hatırlattı. Aradan geçen sürede yaptıkları hizmetlerle alakalı bilgi veren Yamantürk, konuya ilişkin şu sözleri kullandı: "İki yıl içinde camianın birlik ve beraberlik ruhu içinde hareket etmesi için gayret gösterdik. Bu yönde tüm üyelerden büyük destek gördük. Divan kurulundaki birçok değerli üye, 3 divan toplantısına mazeretsiz olarak katılmadıkları için kulüp tüzüğündeki bir madde nedeniyle divan kurulu üyelikleri düşürüldü ve bu husus camiada huzursuzluğa neden oldu."

'VERDİĞİMİZ SÖZLERİN HEPSİNİ TUTTUK'

"Bu üyeleri yeniden kazanmak adına çalışmalar gerçekleştirdik ve bunu başardık. Yeni çalışma döneminde Beşiktaş'ın güçlü bir yönetimle ahenk ve barış içinde yönetilmesine önem veriyoruz. Bizler Beşiktaş'ın bir nevi sigortası olacağız. Kulübümüzün sağlam, güvenilir ve güçlü bir yapıya sahip olmasının sigortası olacağız. Bu amaçla yeniden göreve talip olduk. Görev sürecimizde hizmette kusursuz olduk, verdiğimiz sözlerin hepsini tuttuk. Ben ve arkadaşlarımı kulübün mahrem meselelerini konuşurken duymadınız, duymayacaksınız. Ekibi hiç bozmadan aday olmaya karar verdik" dedi. Tevfik Yamantürk'ün başkanlığındaki Divan Başkanlık Kurulu'nda ikinci başkan Fethi Hinginar, genel sekreter Turgay Pirinç ile üyeler Fikret Kuzucu, İlhan Gölvan, Korkut Soydan ve Haluk Özgerçek bulunuyor."

Etiketler :