Hakan Gündoğar

Hakan Gündoğar

Yapmayın!

KAYSERİSPOR BERABERLİĞİ SONRASINDA SOSYAL MEDYA, SİSLİ VE PUSLU İSTANBUL GİBİYDİ. LİGDE 3 HAFTADIR GALİBİYET ALAN, YUNANİSTAN’DAKİ AĞIR DEPLASMANDAN AVANTAJLA DÖNMÜŞ BEŞİKTAŞ SANIRSIN KAYSERİSPOR BERABERLİĞİ İLE KÜME DÜŞMÜŞ.

NEDİR BU KARAMSARLIK? NEDİR BU KARAMSARLIK?

GÜNÜMÜZDE İNSANLAR VAKTİNİ SOSYAL MEDYADA GEÇİRİYOR. ELEŞTİRİ MUTLAKA OLACAKTIR. FAKAT DOZ İYİ AYARLANMALI. ÇÜNKÜ FUTBOLCULARDA HER DAKİKA TELEFON ELLERİNDE KENDİLERİ İLE İLGİLİ PAYLAŞIMLARA BAKIYOR.

ORTADA LİDER VE UEFA AVRUPA LİGİ'NDE AVANTAJLI BİR TAKIM VAR. YERDEN YERE VURULACAK BİR DURUM YOKKEN, ALGI OYUNLARINA GELMEMEK GEREKİYOR.

STADYUMDA HANGİMİZ HATA YAPAN VEYA İSTEDİĞİMİZİ YAPMAYAN FUTBOLCUYA KIZMIYORUZ? HEMEN HEMEN HEPİMİZ. AMA ELİMİZDEKİ TELEFON EVİMİZ DEĞİL. BUNU ANLAMAMIZ LAZIM.

GELELİM MAÇA.

YAĞMUR YAĞIYOR, SELLER AKIYOR AHAMADA GOLLERE İZİN VERMİYOR.

QUARESMA BÜYÜK FUTBOLCU ARIYORSUN HER ZAMAN. KÖTÜ OYNADIĞINDA KENARI ALININCA GÖSTERDİĞİ TEPKİ KENDİSİNEDİR, ONU ANLARIM. AMA ŞU GEREKSİZ KARTLAR GÖRMESİ. YAPMA RICARDO DİYE KOŞARKEN ANLAR OLDUK. SEN KARTAL KANATISIN. SEN OLMAYINCA SARGI BEZİYLE SARILIYOR O KANAT.

GELELİM TALISCA’YA. HEPİMİZ SOL AYAĞINA VURULDUK KAVRUK OĞLANIN. ALLAH BİZE NASİP ETTİ İZLİYORUZ. AYAK DEĞİL TENİS TOPU MAKİNESİ. AMA BİR SORUN VAR. FRİKİK ATABİLMEK İÇİN YAY ETRAFINDA ÇOK DÜŞMEYE BAŞLADI. ARTIK MİMLEDİ TÜRK HAKEMLERİ. CÜNEYT ÇAKIR YAPILAN 2 FAULÜ ES GEÇTİ. KENDİNİ ATTIĞINI DÜŞÜNDÜ. YAPMA KAVRUK OĞLAN YAPMA. BURADA SENİ ANLAMAZLAR.

KOLAY DEĞİL UEFA AVRUPA LİGİ, SÜPER LİG VE ÜZERİNE OYNANAN OYUNLARLA UĞRAŞMAK BİR TAKIM İÇİN. BEDENEN VE PSİKOLOJİK OLARAK MÜTHİŞ SAVAŞ VERİLİYOR. MEDYA VEYA FEDERASYON BU KADAR ERKEN ŞAMPİYON OLMANI İSTER Mİ?

O YÜZDEN ŞU HAKARET VE KÜFÜR İŞİNİ BİR KENARA BIRAKIP DESTEK OLMA ZAMANI. İNANIN BİR FUTBOLCU İÇİN YAZDIĞINIZ "LAN" LAFINA KAFAYI TAKIP ÜZÜLÜYORLAR.

EVET SİZ DE ONLARIN HATALARINDAN ÜZÜLÜYORSUNUZ AMA DÜZELTME İŞİ ÖĞRETMENİN. ÖNCE ONA GÜVENİN SONRA DESTEK VERİN. İNANIN GÜNEŞLİ GÜNLER YAKIN.

Önceki ve Sonraki Yazılar