Yeni Malatyaspor - Beşiktaş maçı CANLI İZLE (22.01.2022)

Yeni Malatyaspor - Beşiktaş maçı CANLI İZLE (22.01.2022)

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'de deplasmanda Y.Malatyaspor ile karşılaşıyor. Yeni Malatyaspor - Beşiktaş maçını CANLI yayınla izlemek mümkün!

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'de deplasmanda Yeni Malatyaspor ile karşılaşacak.Peki Yeni Malatyaspor Beşiktaş maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... Öncelikle şunu vurgulamalıyız ki, Yeni Malatyaspor ile Beşiktaş arasındaki oynanacak maç öncesi ve sonrası tüm gelişmeleri Ajans Beşiktaş farkıyla takip edebilirsiniz.

22 Ocak 2022 Cumartesi (bu akşam) saat TSİ 13:30'da başlayacak olan maç beIN Sports 1 kanalından yayınlanacak. Yeni Malatyaspor Beşiktaş maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden "Yeni Malatyaspor Beşiktaş canlı izle" ve "Yeni Malatyaspor Beşiktaş maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Yeni Malatyaspor Beşiktaş maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Yeni Malatyaspor taraftarları için Yeni Malatyaspor-Beşiktaş maçı şifresiz canlı izleme şeklinde aradığı bilgiler bu haberimizde mevcut.

YAYINCI KURULUŞ

Mücadele beIN Sports 1 kanalından canlı ve naklen ekranlara gelecek. Bilindiği üzere beIN Sports kanalları dijital yayın platformu Digitürk'ün abonelerine özeldir. Dolayısıyla bu kanalı ve bugünkü maçı ücretsiz izleyebilmek mümkün değildir. Süper Lig maçları için Digitürk'ün "Sporun Yıldızı" paketine abone olabilirsiniz.

NAKLEN RADYO YAYINI

Aynı zamanda maçı TRT Radyo-1'den de naklen anlatımla canlı olarak dinleyebilirsiniz. Radyo 1'deki canlı maç anlatımı aynı saatteki diğer maçlarla dönüşümlü olarak naklen yapılmaktadır.

KAÇAK YAYINLAR

Sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri olarak; justintv, lshunter ve netspor siteleri öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar Digitürk'teki maç yayınlarının uydudan izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan internet siteleri, kötü yayın kalitesine sahiptir ve maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

YABANCI SPOR KANALLARI

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına üyeyseniz Digitürk'ün anlaşmalı olduğu yabancı kanalların yayın akışlarını takip edebilir, maçı yabancı bir kanaldan farklı bir dilde izleme yolunu seçenebilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır. 

Etiketler :