1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Yılmaz Vural: ''Beşiktaş galip gelir''
Yılmaz Vural: ''Beşiktaş galip gelir''

Yılmaz Vural: ''Beşiktaş galip gelir''

Yılmaz Vural, Napoli-Beşiktaş karşılaşmasını değerlendirdi.

A+A-

İşte Yılmaz Vural'ın açıklamaları;

 

Öncelikle şunu belirterek başlamak istiyorum. Beşiktaş gerek Türkiyen'in gerek Avrupa'nın başarılı bir kulübü olarak yoluna devam ediyor ve daha da üzerine koyarak devam edecektir. Beşiktaş'ın çok kaliteli oyun prensibi oturmuş bir takımı var rakip ayırmaksızın hem Türkiye'de hem de Şampiyonlar Ligi'nde önemli başarılara imza atacaktır. Bunu söylememin sebebi futbolcular kaliteli Avrupa düzeyinde oynuyorlar, takım içerisinde bir kenetlenme başarıya odanklanma durumu mevcut ve saygı duyulması gereken bir teknik adamları var. Beşiktaş'ın Napoli deplasmanında galip geleceğini düşünüyorum. Her iki takımda da eksiklikler var fakat Beşiktaş, Napoli'ye göre daha avantajlı. Bu maç ilklerin maçı olabilir Aboubakar ve Beşiktaş için. 

Oğuzhan'ın Yokluğunu Tolgay Kapatacaktır

Oğuzhan sakatlandıktan sonra ofansif anlamda sorumluluk Tolgay'ın üzerine kaldı. Tolgay'da bu görevi layıkıyla yerine getirecektir. 

Gökhan İnler Ekstra Bir Etki Yaratmaz

Gökhan İnler için farklı bir maç olacaktır elbetki fakat bu maçta fazla etki yaratacağını düşünmüyorum. Sonuçta her eski takımına karşı oynayan futbolcudan ekstra bir motivasyon beklenmez tam tersinede dönüşebilir bu. Bu sözlerimden Gökhan bir katkı yapmaz gibi şeyler ortaya çıkmasın. Gökhan kaliteli ve futbol karakteri belli bir oyuncu sahaya çıkıp elinden geleni yapacaktır. 

Sosa ve Gomez'in yokluğu Halen Hissediliyor

Geçen sezon çok iyi bir istatistik çizen Sosa ve Gomez'in yokluğu takibi belli. Mario Gomez'in yerine gelen Aboubakar daha golle taşınamadı şuanlık Cenk Tosun bu görevi devir aldı nereye kadar bu böyle sürecek. Aboubakar'ın acilen golle buluşup takımına katkı yapması takımda Gomez'i aratmaması gerekiyor.

Gelelim Sosa konusuna çok iyi bir çıkış yaptı geçen sezon. Çok büyük katkı verdi takıma ve gitti. Sosa'nın yokluğunda Talisca bu görevi devir alacak gibi duruyor izleyip göreceğiz. Talisca olmasada Oğuzhan kesinlikle bu katkıyı takımına  yapacaktır. (Demokrasi Haber)

Önceki ve Sonraki Haberler