1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Yönetim, Balotelli için Sergen Yalçın'ı ikna etmeye çalışışor!
Yönetim, Balotelli için Sergen Yalçın'ı ikna etmeye çalışışor!

Yönetim, Balotelli için Sergen Yalçın'ı ikna etmeye çalışışor!

Beşiktaş Yönetimi, bonservis bedeli ödemeden İtalyan golcüyü kadroya katmanın hesaplarını yapıyor.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Golcü transferinde Mario Balotelli’ye odaklanan Beşiktaş Yönetimi, Teknik Direktör Sergen Yalçın’ı ikna etmeye çalışıyor.

Siyah-beyazlılar bonservis bedeli ödemeden İtalyan golcüyü kadroya katmak istiyor. Teknik patron Sergen Yalçın ise eski kulübü Brescia’da yaşadığı sorunlar yüzünden kadro dışı bırakılan Balotelli’ye uzun süredir sahalardan uzak olması nedeniyle soğuk bakıyor.

Siyah-beyazlı yönetimin kulübün içinde bulunduğu maddi zorlukları anlatarak Sergen Yalçın’ı ikna etmeye çalıştığı öğrenildi. Yüksek maliyetleri yüzünden Ze Luis ve Seferovic gibi yıldız golcüler konusunda somut adım atamayan yönetim, Balotelli’nin daha hesaplı bir transfer olduğunu teknik heyete aktaracak.

Beşiktaş Yönetimi ayrıca İtalyan golcünün gelecekteki olası satışını da düşünüyor. Balotelli’nin Beşiktaş’ta sahneye çıkması halinde ciddi bonservis bedelleri karşılığında elden çıkarılabileceği hesaplanıyor. Balotelli ismine onay vermeyen Sergen Yalçın’ın ise gol bölgesinde istikrarsızlık yaşamak istemediğini söylediği vurgulandı. Yalçın’ın, forvet hattının kesinlikle riske atılmamasını ifade ederek, Balotelli dışındaki isimlere öncelik verilmesini istediği bildirildi. (Milliyet)

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler