Yönetim, Şenol Güneş'i destekliyor!

Yönetim, Şenol Güneş'i destekliyor!

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi’nde adını son 16’ya yazdırdıktan sonra Süper Lig’e odaklanacak. Siyah-beyazlılar ilk yarı sonuna kadar oynanacak maçlarda kayıp puanları telafi etmeye çalışacak.

Ajans Beşiktaş - Süper Lig’de ideal kadrosuyla, Devler Ligi’nin son iki maçında ise rotasyonlu 11’i ile yer almayı planlayan teknik heyet şu an için sadece Monaco maçını düşünüyor. Kartal, Fransız rakibini bir kez daha devirirse hem Şampiyonlar Ligi’nde 4’te 4 yaparak rekorunu geliştirecek hem de 12 puana ulaşarak tarihi bir başarıya imza atacak.

Yönetim desteği

Beşiktaş Yönetimi’nin, Şampiyonlar Ligi’nde son iki maça rotasyonlu kadroyla çıkılması düşüncesine destek verdiği ifade edildi. Şampiyonluk yarışında daha iddialı hale gelmek için yoğun maç trafiğinde yıpranan bazı oyuncuların dinlendirilmesi gerektiğini savunan siyah-beyazlıların, teknik heyetin planlarına sıcak baktığı öğrenildi.

Tarihe geçecek!

Porto, Leipzig ve Monaco’yu yenerek üçte üç yapan Beşiktaş, Fransız rakibini bir kez daha devirirse Şampiyonlar Ligi’nde 12 puana ulaşarak tarihi bir başarıya daha imzasını atacak. (Milliyet)

Etiketler :