Yusuf Namoğlu: "Yarın sabah haftalık maç tayinlerini yaptıktan sonra..."

Yusuf Namoğlu: "Yarın sabah haftalık maç tayinlerini yaptıktan sonra..."

TFF cephesinden şok bir istifa geldi.  MHK Başkanı Yusuf Namoğlu'nun istifa etti.

Ajans Beşiktaş - Son dönemdeki tartışmalı hakem kararlarının ardından flaş bir istifa kararı geldi. MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, ciddi tepkilerin ardından istifa etme kararı aldı.

Son haftalarda hakemlerin yaptığı hatalarla tartışma konusu olan ve taraftarlar tarafından istifası için ciddi bir kampanya yürütülen Yusuf Namoğlu, beklenen kararı verdi. Namoğlu'nun istifasını TFF Başkanı Yıldırım Demirören'e verdiği ve talebin kabul edildiği öğrenildi.

YUSUF NAMOĞLU'NDAN AÇIKLAMA

Yusuf Namoğlu, Sporx'e yaptığı açıklamada, son günlerde yaşanan gelişmelerin ardından dün Ankara'da bulunan Yıldırım Demirören'i arayarak "Başkanım, gördüğüm lüzum üzerine ayrılmaya karar verdim. Bu konuda kararlıyım, geri adım atmayı düşünmüyorum" dediğini iletti ve resmi olarak "Henüz resmen istifa etmedim, yarın sabah haftalık maç tayinlerini yaptıktan sonra resmen istifa edeceğim" ifadelerini kullandı.

"HENÜZ İSTİFA ETMİŞ DEĞİLİM"

Henüz resmi olarak istifa etmediğini vurgulayan Namoğlu, "Henüz istifa etmedim, kafamda bitirdim. MHK üyesi arkadaşlarıma da iletmedim, henüz istifa etmiş değilim. Yarın öğleden sonra istifa dilekçemi resmi makamlara ileteceğim. Sonrasında gerekli açıklamayı yapacağım" ifadelerini kullandı.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler