Ze Luis'e Katar'dan teklif

Ze Luis'e Katar'dan teklif

Beşiktaş'ın transferde gözde ismi Ze Luis'e Katar'dan resmi teklif geldi.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ın transfer gündemindeki Ze Luis'e Katar'dan teklif geldi. Siyah beyazlıların kiralamak istediği golcü futbolcu için Qatar SC kulübü satın alma opsiyonuyla birlikte kiralama teklifinde bulundu.

Qatar SC kulübü, Ze Luis için Porto'ya resmi teklifte bulundu. Kiralama bedeli olarak 2 milyon euro öneren Katar kulübünün yetkilileri, satın alma opsiyonunu ise 8 milyon euro olarak belirledi. Porto yönetimi henüz bu teklife olumlu veya olumsuz geri dönüş yapmadı. Öte yandan Ze Luis'in ise şu anda Katar'da oynamaya sıcak bakmadığı da gelen haberler arasında. 

Ze Luis, Beşiktaş'a transfer olacak mı?

Beşiktaş'ın transfer etmek istediği isimlerden olan golcü oyuncu Ze Luis'in menajeri Jose Fouto'dan siyah-beyazlılarla ilgili açıklama geldi. Beşiktaş'ın bu futbolcuya ilgisi olduğunu açıklayan Fouto, "Evet, Beşiktaş tarafında bir ilgi var. Ciddi bir müzakereye girmeden kısa bir görüşme oldu. Porto'nun ne düşündüğünü onlara söyledim. Beşiktaş, Türkiye ve Avrupa'da büyük bir kulüp. Ze Luis'in Porto ile 3 yıllık sözleşmesi var. Beşiktaş'ın bu ilgisine teşekkür ediyoruz. Kendileriyle ilk temas sağlandı. Önümüzdeki günlerde neler olur, bekleyip göreceğiz" diye konuştu. (Futbol Arena)

Etiketler :