1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. "Zorlu bir maratonun henüz başındayız"
"Zorlu bir maratonun henüz başındayız"

"Zorlu bir maratonun henüz başındayız"

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş Dergisi'nin Ekim sayısında siyah-beyazlı camiaya seslendi ve tam destek istedi.

A+A-

Sevgili Beşiktaş Ailesi,

Sezon başından bu yana ifade ettiğim gibi; Beşiktaş ruhuna sahip, savaşan, kaybederken bile terinin son damlasına kadar mücadele eden bir futbol takımı kurduk. Çok zorlu bir maratonun henüz başındayız. Yeni sezona şampiyon ünvanıyla başlayan futbolcularımızın, sizlerin desteği ve sevgisi ile yine kupayı kaldıracağına inancımız sonsuz. Bunun bilinciyle tribünlerde sporcularımızı en iyi şekilde destekleyerek, hiçbir maçta yalnız bırakmamalıyız.

*

Futbolda olduğu gibi erkek basketbolda da iddialı bir kadro kurduk. Tıpkı futbolda olduğu gibi, basketbolda ve diğer branşlarımızda da sizlerin desteği başarı için itici güç olacaktır. Spor salonuna ile ilgili yatırım projelerimiz var. En kısa zamanda bu projemizi hayata geçirmek istiyoruz.

*

Her sezon olduğu gibi bu sezon da kulübümüze katkı sağlamak amacıyla yoğun bir tempo içine girdik. Beşiktaş’ın yükselen marka değerinin rüzgarını arkasına almak isteyen şirketlere bir yenisini daha ekledik. Temsa ile futbol takımımıza araç desteği konusunda anlaşmaya vardık. Bu anlaşmadan dolayı mutluluk duyuyorum. Beşiktaş’ın sponsorluk gelirlerini on kat artırdık. Bütün ilişkilerimizde karşılıklı kazanç ilkesine önem verdik.

*

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ile birlikte büyük Türk ulusunun kurduğu Türkiye Cumhuriyetinin 93. yıldönümü heyecanını yaşamaktayız. En büyük Beşiktaşlı Atatürk’ün ilke ve inkılaplarının aydınlattığı yolda azim ile ve kararlılıkla yürüyüşümüz devam edecektir. Bu vesile ile tüm Türk ulusunun Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum.

En derin sevgi ve saygılarımla,

Fikret Orman
Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı

Önceki ve Sonraki Haberler