1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. UEFA AVRUPA LİGİ

  4. "Beşiktaş'ın şifrelerini çözmeye çalışacağız"
"Beşiktaş'ın şifrelerini çözmeye çalışacağız"

"Beşiktaş'ın şifrelerini çözmeye çalışacağız"

Olimpiakos'un stratejik danışmanı Christian Karembeu, Beşiktaş'ın şifrelerini çözmeye çalışacaklarını söyledi.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ın bu akşam Avrupa Ligi'nde karşılaşacağı Olimpiakos’un stratejik danışmanı; eski fransız futbolcu Christian Karembeu, zorlu mücadeleyi ve iki takımın tur şansını değerlendirdi.

Hedeflerine ulaşmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklarını söyleyen Karembeu, "Bu nedenle gol atma amacında olacağız. Beşiktaş'ın ligdeki son maçında rakibiyle 2-2 berabere kaldığını biliyoruz.

Marcelo'nun sakatlığı olduğunu ve Quaresma'nın son maçta takımdaki yerini alamadığını yakından takip ettik. Bununla birlikte teknik direktör Şenol Güneş'in hücumda çözüm üretebilecek birçok isme sahip olduğunu gözlemledik." dedi.

Karembeu, Beşiktaş'ın çok kaliteli oyuncuları kadrosunda barındırdığını ifade etti ve şöyle konuştu:

“Turu geçmemiz için mutlaka gol bulmamız gerekiyor. Ayrıca hücumda etkili olan Beşiktaş'ın atakları karşısında da kontrollü olmamız gerekiyor. Esame listesine baktığınızda Beşiktaş'ta çok önemli isimler olduğunu görüyorsunuz. Hem hücumda hem de savunmada kaliteli oyunculara sahipler.”

Fransız futbol adamı, 2001-2004 yılları arasında formasını giydiği Olimpiakos'ta 4 yıldan bu yana yöneticilik görevini yürütüyor. (NTV Spor)