1. HABERLER

  2. DİĞER

  3. DKY İnşaat işbirliği ile Beşiktaşlı sporculara daire
DKY İnşaat işbirliği ile Beşiktaşlı sporculara daire

DKY İnşaat işbirliği ile Beşiktaşlı sporculara daire

Beşiktaş ile DKY İnşaat bir işbirliği anlaşması yaptı.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, düzenlenen basın toplantısında konuştu. Yapılan açıklamada DKY İnşaat'ın Kağıthane'deki evlerinden amatör branşlardaki sporcular için 11 daire satın aldığı açıklandı.

Futbolun yanı sıra basketbol ve hentboldaki sportif başarılarıyla camiayı ayağa kaldıran Beşiktaşımız, amatör sporcuları için de yatırım yapmaya devam ediyor. Kulübümüz, şehir dışından gelen sporcularına rahat ve konforlu bir yaşam alanı sağlamak için, DKY İnşaat tarafından Kağıthane’de yapılan DKY ON’dan 11 daire satın aldı.

111111.jpg

Vodafone Arena’da gerçekleştirilen törene; Başkanımız Fikret Orman, Hakan Özköse (Pazarlama ve Sponsorluklar, Dernekler ve Taraftar ile Pendik Tesisi'nden Sorumlu.), DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya ile çok sayıda basın mensubu katıldı.

“Sporcularımız için yatırıma devam ediyoruz”

Dairelerin satış sözleşmelerinin imzası için yapılan törende konuşan Başkanımız Fikret Orman, “Beşiktaş formasını taşıyan sporcularımızın yaşamlarını en konforlu şekilde sürdürmeleri bizim önceliklerimizden bir tanesi. Bugün DKY İnşaat’la attığımız imzalar ile kendi mülkümüz olacak daireleri amatör branşlardaki sporcularımıza tahsis edeceğiz. Bir dünya kulübü olma yolunda emin adımlarla ilerleyen kulübümüz her branşta sporcularına desteğini artırarak sürdürecektir” dedi.

Gündeme dair açıklamalarda da bulunan Başkanımız Fikret Orman, şunları söyledi:

“Önümüzdeki dönem çok fazla transfer yapmayı düşünmüyoruz. İlgilendiğimiz oyuncular var ama bunları dile getirince negatif oluyor. Beşiktaş, Türkiye’nin en iyi tarama ekibine sahip. Arkadaşlar sürekli oyuncu izliyor ve rapor hazırlıyorlar.”

DKY ON genç kartallar için konforlu bir yaşam alanı sunacak

DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, törende yaptığı konuşmada, “DKY ON, merkezi noktalara yakınlığı, ulaşım kolaylığı, fonksiyonel daire planları ve hayatı kolaylaştıran detayları ile genç sporcular için ideal bir yaşam konsepti sunuyor. Dünya trendlerine göre tasarladığımız DKY ON ile klasik konut anlayışının dinamiklerini değiştirdik ve gayrimenkul sektörün yine pek çok ilki hayata geçirdik. Genç Kartallar da sunduğumuz bu yeni yaşam konseptinde ihtiyaç duydukları tüm detaylarla ve konfora sahip olabilecekler. Böylece spor yapmaya daha fazla konsantrasyon sağlayabilecekler” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler