1. HABERLER

  2. DİĞER HABERLER

  3. '12numara'nın son açıklamaları kapanmasını engelledi
'12numara'nın son açıklamaları kapanmasını engelledi

'12numara'nın son açıklamaları kapanmasını engelledi

Beşiktaş, 1 milyondan fazla takipçisi olan Fenerbahçeli @12numara.org 'u kapattıracak mı? Sinyaller, mahkeme kararının uygulanmayacağı yönünde...

A+A-

Siyah-beyazlı yönetimin 1 milyondan fazla takipçisi olan @12numara.org isimli twitter hesabını mahkemeye verdiği ortaya çıktı.

Fenerbahçeli taraftarların sanal ortamda buluşma noktası haline gelen söz konusu twitter hesabı hakkında aylar öncesinden mahkemeye giden ve davayı kazanan Beşiktaş Yönetimi, son gelişmeler üzerine kararsız kaldı.

Mahkeme kararıyla @12numara.org’u kapattırma imkanı bulunan siyah-beyazlı yönetimin, terör saldırısı sonrası yol haritası arıyor.

Bu konuda henüz resmi bir karar almayan yönetimdeki bazı isimlerin, “Evet geçmişte bazı şeyler yaşandı ve mahkeme de bizi haklı buldu. Ancak bugün çok daha farklı bir noktadayız. Terör yürüyüşüne her takımdan taraftarlar katıldı. Ezeli rakiplerimiz bizim yanımızda oldu. Kaldı ki bu hesap da bizi bu zor süreçte teselli etti ve kampanyalarımıza kendi taraftarlarını yönlendirdi. Bu mahkeme kararını rafa kaldırmak galiba en doğrusu” diye görüş bildirdikleri aktarıldı.
 
Yönetim kurulunun dün yaptığı toplantıda bu konunun da tüm yönleriyle masaya yatırıldığı ve büyük olasılıkla mahkeme kararının uygulamaya koyulmayacağı ifade edildi. (Milliyet / Serdar Sarıdağ)

Önceki ve Sonraki Haberler