Reklam Ver

REKLAMINIZ AJANS BEŞİKTAŞ'TA YAYINLANSIN

"Beşiktaş medyasının" en güçlü yayıncılarından, majör spor medyasının ise referans kaynaklarından Ajans Beşiktaş, bağımsız-bağlantısız yayıncılık anlayışı, hızlı ve doğru haberleri, zengin içerikleri ile sadece Beşiktaş'ın ve Beşiktaş taraftarının yanında...

Bu güçlenen platformun tek gelir kaynağı ise elbette reklamlar. Ajans Beşiktaş, reklamverenlere bir çok farklı reklam seçenekleri sunuyor.

Ajans Beşiktaş, internette reklam yayınlatmak isteyen büyük ve küçük ölçekli kuruluşlar ile bireysel girişimlere mecra olmakta. Ayrıca şirket ve kişilere bu konuda danışmanlık hizmeti ile görsel/banner tasarım hizmeti de veriyoruz.

Ürününüzün ya da firmanızın çıkarları doğrultusunda, vereceğimiz ücretsiz danışmanlık hizmetimiz ile reklamınız profesyonel çalışma arkadaşlarımıza emanettir.

Ajans Beşiktaş'ta standart reklam alanlarında banner yayını yapabilirsiniz. Ayrıca farklı reklam çalışmaları da oluşturulabilir.

Seçeneklerin fiyatlandırılması, dönemleri ve teknik zorunluluklar konusunda detaylı bilgi için lütfen planlama danışmanlarımıza ulaşınız:

[email protected]
Telefon: 0 535 799 44 02