AjansBeşiktaş.com Hakkında

Ekim 2016’da yayın hayatına başlayan ve kısa sürede Beşiktaş taraftarının büyük ilgisini kazanan Ajans Beşiktaş, bilindik haber sitesinden daha çok haber ve bilgi ağırlıklı bir "içerik platformu" olarak sporseverlere hizmet veriyor.

AjansBeşiktaş.com'un benzer isimler taşıyan hiçbir spor sitesi ile iş ilişkisi yoktur. Hiçbir internet sitesi, platform veya medya grubuyla bağlantısı yoktur. Tam anlamıyla bağımsız ve bağlantısızdır. Bu ilk günden beri böyleydi ve halen de böyledir. Sadece gazetecilik yapar ama tarafsız sayılmaz. Milli değerlerimiz haricinde tek tarafımız vardır, o da Beşiktaş'ın menfaatleridir. Büyük Beşiktaş camiasının talep ve görüşlerini içeriklerine yansıtır. Haber ve yorumlarda çeşitlilik sağlamak adına tüm görüşlere yer vermeye çalışır.

Ajans Beşiktaş, aynı anda hem web ve mobil ortamda, hem de sosyal medyada takipçilerin spor gelişmeleri hakkındaki haber, bilgi, fotoğraf ve videolara tek bir noktadan ulaşabilmesini sağlıyor.

Ajans Beşiktaş'ta yayınlanan aylık yaklaşık 1.500'den fazla içeriğin (haber, video ve galeri) önemli bir bölümünü özel içerikler veya redakte metinler oluşturmaktadır. Orjinal haber sunma ve alıntılanan haberlerde açıkça atıfta bulunma önem verdiğimiz konuların başında geliyor.

Beşiktaş camiasından ve medyadan önemli isimlerle röportajlar gerçekleştiren Ajans Beşiktaş, taraftarların merak ettiği konularda hazırladığı özel haberlerle de majör spor medyasına kaynak oluşturmaktadır.

Ajans Beşiktaş'a web'ten, tablet'ten ve mobilden ulaşabilirsiniz. Her an, her yerde tüm platformlarda karşınızdayız. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınız ile internet tarayıcılarınızla ajansbesiktas.com'a dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Son dakika haberlere ve detaylı içeriklere daha kolay ulaşmanın bir yolu daha var! Beşiktaş haberlerine, son dakika transfer gelişmelerine ve Beşiktaş'a dair tüm güncel bilgilere ulaşmak için Ajans Beşiktaş'ın iOS ve Android telefonlar için ürettiği mobil uygulamayı indirebilirsiniz.

Telefonunuza uygun uygulamaya tıklayın:

iOS

Android

 

 

 

 

 

 

SOSYAL MEDYA ADRESLERİMİZ / Social Media

Facebook   /   facebook.com/ajansbesiktasface
Twitter   /   twitter.com/ajansbesiktastr
Instagram   /   instagram.com/ajansbesiktas
Youtube   /   https://www.youtube.com/channel/UCOrs0KsuJ8m1-pzu2msgdrg