ABD’li öğrenci Moyle, üniversite yıllığına “Come to Beşiktaş” yazmıştı. Nedenini Ajans Beşiktaş’a anlattı

ABD’li öğrenci Moyle, üniversite yıllığına “Come to Beşiktaş” yazmıştı. Nedenini Ajans Beşiktaş’a anlattı

Geçtiğimiz günlerde okul yıllığına ''Come to Beşiktaş'' yazması ile Beşiktaş taraftarları arasında gündem olan Parker Moyle. Bu çıkışının hikayesini anlattı.

Ajans Beşiktaş-  Geçtiğimiz günlerde okul yıllığına ''Come to Beşiktaş'' yazması ile Beşiktaş taraftarları arasında gündem olan Parker Moyle. Bu çıkışının hikayesini Ajans Beşiktaş'a anlattı. 

''18 yaşındayım Amerika'da üniversite okuyorum. Çocukluğumda boş zamanlarımı FIFA oynayarak geçirirdim. Beşiktaş ve dünyanın diğer takımları ile ilk kez bu oyunla birlikte tanıştım. Türkiye'de favori takımım her zaman Beşiktaş olmuştur sebebini açıkçası ben de bilmiyorum. Yıllığımda neden böyle yazdığıma gelecek olursak Beşiktaş Vagner Love ile imzaladığında kulübün Twitter hesabında bir video paylaşılmıştı, videoda "Aşk sadece filmlerde yaşanır derler biz ise Come to Beşiktaş diyoruz" diye bir ifade geçiyordu. Bunu eğlenceli bulmuştum bu sebeple okul yıllığında kullanma kararı aldım. Arkadaşlarım bunun ne anlama geldiğini pek bilmiyordu ancak bu kadar popüler olmasını havalı bulduklarını söyleyebilirim. Günün birinde İstanbul'a gelmeyi ve Vodafone Park'ın atmosferini tatmayı çok istiyorum.'' dedi. 

YASAL UYARI: BU HABER "AJANS BEŞİKTAŞ" TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAKSIZ KULLANILAMAZ. Bu içerik telif hakları mevzuatınca korunur. Kaynaksız kopyalama yapanlar hakkında yasal işleme başvurulur.

Etiketler :