Ahmet Ağaoğlu'ndan Burak Yılmaz'a cevap: "Burak'ı satmamak için son ana kadar uğraştım..."

Ahmet Ağaoğlu'ndan Burak Yılmaz'a cevap: "Burak'ı satmamak için son ana kadar uğraştım..."

Ahmet Ağaoğlu Burak Yılmaz konusuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Ajans Beşiktaş - Trabzonspor’da gündemin bir numaralı maddesi olan Burak Yılmaz ile ilgili Başkan Ahmet Ağaoğlu Haber61’e açıklamalarda bulundu.

Burak’ın 15 Mayıs’ta herkese ödeme yapıldığını ancak kendisine yapılmadığını ifade etmesine yanıt veren Ağaoğlu , Burak dahil olmak üzere tüm alacaklı futbolculara 18 Mayıs’ta yapıldığını ancak tecrübeli golcünün bir ihtimal gözden kaçırmış olabileceğini söyledi.

BURAK GÖZDEN KAÇIRMIŞ OLABİLİR

Ağaoğlu “18 Mayıs’ta Halkbank’a 80 Milyon TL giriş oldu. Aynı gün saat 14.00’te tüm futbolcuların alacakları yatırıldı. Burak Yılmaz da dahil. Belgeler de var. Belki Burak bunu gözden kaçırmış olabilir. “ dedi.

SATMAMAK İÇİN SON ANA KADAR UĞRAŞTIM

Ağaoğlu transfer döneminde Burak’ın takımda kalması için var gücüyle uğraştığını belirterek “Beşiktaş başkanı Fikret Orman ile görüştüm beni aradı. Burak’ı kesinlikle satmayacağımı söyledim. Fikret Başkan da almayacağız o zaman dedi, başkanlar nezdinde iş bitti. Burak kendisine de sorabilir. Başkaları araya girmiş vs. bunlar bizi bağlamaz. Ben Burak Yılmaz’ı vermemek için son ana kadar uğraştım, bunun belgeleri de var. Ancak bunu da gözden kaçırmış olabilir. Bunun en yakın tanığı da Fikret Orman’dır.“ ifadelerini kullandı.

Etiketler :