1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Arda Turan'ın saldırdığı Bilal Meşe kimdir?
Arda Turan'ın saldırdığı Bilal Meşe kimdir?

Arda Turan'ın saldırdığı Bilal Meşe kimdir?

Arda Turan, Milli Takım uçağında Bilal Meşe'ye saldırdı. Peki gazeteci Meşe kimdir? İşte usta gazetecinin özgeçmişi...

A+A-

Ajans Beşiktaş - Türkiye Milli Takımı Makedonya ile hazırlık maçında 0-0 berabere kaldı. Milli Takım dönüş yolundayken ise istenmeyen bir olay yaşandı. Milli Takım uçağında kaptan Arda Turan, gazeteci Bilal Meşe'ye saldırdı. Sabah olay duyulduktan sonra sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Arda Turan, Türkiye'de gündemin zirvesine oturdu.

Euro2016 döneminde Bilal Meşe'nin yazmış olduğu bir yazıdan dolayı bu saldırıyı gerçekleştiren Arda Turan, görgü tanıklarının söylediklerine göre ağır küfür ve hakaretler de etti. Olayın ardından konuşan Bilal Meşe ise bu olay hakkında hukuksal işlemler başlatacağını duyurdu.

Barcelona forması giyen Arda Turan, yapmış olduğu basın toplantısında olaydan pişman olmadığını, kuş gibi hafif olduğunu ve Milli Takımı bıraktığını açıkladı.

Arda Turan'ın saldırdığı Bilal Meşe kimdir?

Gazeteciliğe 1973 yılında başlayan Bilal Meşe, mesleğe Türk Haberler Ajansı'nda başladı. İlk olarak Beşiktaş muhabirliği yapan duayen gazeteci, şu an Milliyet Gazetesi'nde spor yazarlığı yapmakta ve Milli Takım muhabirliği yapmaktadır.

Önceki ve Sonraki Haberler