Artem Dzyuba'dan Vodafone Park paylaşımı

Artem Dzyuba'dan Vodafone Park paylaşımı

Zenit'ten ayrılan Rus forvet Artem Dzyuba transfer görüşmelerini sürdürmek için İstanbul'a geldi. Tecrübeli golcünün Instagram hesabından yaptığı paylaşım ise büyük yankı uyandırdı.

Ajans Beşiktaş - Adana Demirspor ile görüşme halinde olan Rus golcü Artem Dzyuba İstanbul'a geldi. Yıldız oyuncu kişisel Instagram hesabından İstanbul paylaşımı yaparken çektiği videoda Beşiktaş Vodafone Park Stadı'nın olması dikkat çekti.

Adana Demirspor cephesi doğruladı

Süper Lig ekibinin sportif direktörü Gökhan Göktürk, açıklamalarda bulundu. Sport24'ten Anastasia Dragomir'e konuşan Göktürk, "Evet, iddialar doğru. Artem Dzyuba için resmî bir teklifte bulunduk" ifadelerini kullandı. 

Başakşehir iddiası

Yaz transfer döneminde adı Fenerbahçe ve Galatasaray ile de anılan Rus golcü için Başakşehir iddiası gündeme geldi. Haberler sonrası Başakşehir'den de Rus basınına bir açıklama gerçekleştirildi. Artem Dzyuba için daha önce özellikle Fenerbahçe ve Galatasaray iddiaları gündeme gelmişti. Transfer döneminde Konyaspor'un da oyuncuyla ilgilendiği aktarılmaktaydı. Son olarak ise Başakşehir'in temaslarda bulunduğu ifade edildi.

Başakşehir'den yalanlama 

Dzyuba'nın transferine ilişkin iddialara Başakşehir cephesinden de cevap geldi. Başakşehir'in medya ve iletişim sorumlusu Gökhan Yılmaz; Sport24'e yaptığı açıklamada, "Bu doğru değil. Dzyuba'yı kadromuza katmakla ilgilenmiyoruz" ifadelerini kullandı. (Fanatik)