Beşiktaş hazırlık maçına çıkıyor! Canlı yayın...

Beşiktaş hazırlık maçına çıkıyor! Canlı yayın...

Beşiktaş, Antalya kampının ilk hazırlık maçında Hollanda 2.Lig takımlarından Helmond Sport ile karşılaşacak. Beşiktaş - Helmond maçı hangi kanalda, saat kaçta? Detaylar haberimizde olacak.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş, Hollanda 2.Lig takımlarından Helmond Sport ile karşılaşacak. Maçın bugün saat 16:00'da başlaması bekleniyor.

Maçın canlı yayını olmayacak. Hiçbir kanalın yayın akışında Beşiktaş - Helmond Sport hazırlık maçı yayını yer almadı. Beşiktaş'ın hazırlık maçları yayın haklarını elinde bulundurduğu iddia edilen D-Smart, daha öncekilerde olduğu gibi bu maçta da yayın yapmayacak.  Ayrıca mücadeleyi izlemek için taraftarlar da maçın oynanacağı sahaya alınmayacak.

BJK TV'nin de maç yayını yapması beklenmiyor. Ancak BJK TV'nin daha önce Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılan hazırlık maçlarında olduğu gibi ara ara canlı bağlantılar yaparak dakika skor paylaşması bekleniyor.

Beşiktaş'ın 11'i belli oldu

Ersin Destanoğlu, Dorukhan Toköz, Enzo Roco, Isimat-Mirin, Hüseyin Seyligli, Atiba, Oğuzhan, Ljajic, Quaresma, Babel, Güven Yalçın. (Yeni transfer Burak Yılmaz kadroda yer almıyor.)

Siyah-beyazlıların 32 kişilik Antalya kampı kadrosunda şu isimler bulunuyor:

Adem Ljajic, Adriano Correia, Alpay Çelebi, Atiba Hutchinson, Caner Erkin, Cyle Larin, Domagoj Vida, Dorukhan Toköz, Ege Atlam, Enzo Roco, Erdem Seçgin, Erdoğan Kaya, Ersin Destanoğlu, Fatih Aksoy, Fatih Değirmenci, Gary Medel, Gökhan Gönül, Güven Yalçın, Hüseyin Seyliğli, Jeremain Lens, Kartal Kayra Yılmaz, Loris Karius, Marlon Bülent Üçüncü, Mertcan Açıkgöz, Mustafa Pektemek, Necip Uysal, Oğuzhan Aydoğan, Oğuzhan Özyakup, Ricardo Quaresma, Rıdvan Yılmaz, Ryan Babel, Utku Yuvakuran.

Etiketler :