Beşiktaş için kritik süreç başlıyor! 4 günde 2 final

Beşiktaş için kritik süreç başlıyor! 4 günde 2 final

Son olarak Hatayspor ile karşı karşıya gelen bu maçtan 1-0'lık mağlubiyetle ayrılan Kara Kartal'da kritik süreç başlıyor. Beşiktaş, 4 günde 2 final maçında çıkacak.

Ajans Beşiktaş - Geçen sezonun Süper Lig şampiyonu Beşiktaş, Hatayspor'a kaybederek zirvenin tam 7 puan gerisine düştü. Siyah- Beyazlılar için bu hafta çok kritik. Çünkü Şampiyonlar Ligi ve Süper Lig'de dönüm maçlarını oynayacaklar. 4 günde oynayacakları iki kritik maç kaderlerini çizecek.

PORTEKİZ'DE KRİTİK RANDEVU

Beşiktaş çarşamba günü Şampiyonlar Ligi'nde Portekiz'de Sporting Lizbon ile karşılaşacak. Puanı olmayan Kartal, iddialı duruma gelmek için kazanmak zorunda. Aksi durumda havlu atacak.

FARKI ERİTMEYE ÇALIŞACAK

Takvim'in haberine göre Beşiktaş, Portekiz dönüşü ise Süper Lig'in namağlup tek takımı Trabzonspor'un karşısına çıkacak. Lider Trabzonspor'dan 7 puan geride olan Siyah-Beyazlılar bu maçı kazanarak aradaki farkı eritmeye çalışacak.

KIRIKLMA MAÇLARINDAN BİRİ

Beşiktaş bu maçı kaybetmesi halinde 10 puan geriye düşecek. Her ne kadar daha ligin başları olsa da olası yenilginin yaratacağı psikolojik sarsıntı sonraki haftalar için belirleyici bir etken olacak gibi görünüyor...

5 MAÇTA SADECE 1 KEZ KAZANDI

Kartal bu sezon ligde 5 deplasman maçına çıktı. Siyah-Beyazlı ekip, bunların sadece 1'ini kazanabildi. 3 kez de kaybetti. (Fotomaç)