Beşiktaş, Michy Batshuayi’yi resmen açıkladı

Beşiktaş, Michy Batshuayi’yi resmen açıkladı

Beşiktaş, İstanbul'a getirdiği Michy Batshuayi'yi İngiltere Premier Lig ekibi Chelsea'den 150 bin Euro bedel karşılığında kiraladı.

Ajans Beşiktaş - Süper Lig’deki şampiyonluk unvanını bu sezonda da sürdürmek isteyen ve Avrupa’da da başarı isteyen Beşiktaş, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Siyah-beyazlılar, bu sezonun 8. transferi olan Michy Batshuayi’yi de resmen açıkladı. Beşiktaş, Belçikalı forveti 150 bin euro bedelle kiralarken, oyuncunun 3 milyon 165 bin Euro’luk garanti ücretini de ödeyeceğini duyurdu.

KAP’a yapılan açıklama şöyle;

“Profesyonel futbolcu Michy Batshuayi-Atunga’nın geçici transferi konusunda kulübü ve kendisi ile anlaşmaya varılmıştır. Chelsea Kulübü’ne 2021-2022 sezonu için net 150.000 Avro kiralama bedeli ödenecektir. Oyuncuya 2021-2022 sezonu için net 3.165.000 Avro garanti ücret Şirketimiz tarafından ödenecektir.”

“BEN BEŞİKTAŞ’IN İHTİYACI OLAN HER ŞEYİM”

Golcü oyuncu tanıtım videosunda ise, “Bazıları fazlasını hak eder. Bazen de o insanlar inancçlarının mükafatını alır. Benim kişiliğimi bu kıyafetin içindeki değil, yaptıklarım tanımlar. Pozisyona girmeden dahi gol atabilirim. Bana göre, karambol anları bile penaltı vuruşu kadar nettir. Ben neyim? Ben Beşiktaş’ın ihtiyacı olan her şeyim. Ben, Batshuayi” şeklinde konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler