Beşiktaş, Saiss'in bonservisini belirledi!

Beşiktaş, Saiss'in bonservisini belirledi!

Romain Saiss için kapısı çalınmaya başlanan Beşiktaş Yönetimi, 32 yaşındaki oyuncunun bonservisini belirledi

Ajans Beşiktaş - Fas Milli Takımı'yla Dünya Kupası'nda oldukça başarılı bir görüntü sergileyen 32 yaşındaki Romain Saiss için kulüpler şimdiden harekete geçti. Menajerler aracılığıyla kapısı çalınmaya başlanan Beşiktaş Yönetimi, Saiss'in bonservisini belirledi.

MENAJERLER HAREKETE GEÇTİ

Geçen sezon İngiliz ekibi Wolverhampton'la sözleşmesinin sona ermesinin ardından Beşiktaş'a transfer edilen Romain Saiss, Fas milli takımıyla Dünya Kupası'nda başarılı bir görüntü ortaya koyuyor. Ülkesinin son 16 bileti almasında önemli rol oynayan başarılı stoper için menajerler şimdiden harekete geçti! Ara transfer dönemine kısa bir süre olmasını göz önünde bulunduran kulüpler, temsilciler aracılığıyla Siyah-Beyazlılar'ın kapısını çalmaya başladı.

EN AZ 7 MİLYON EURO

İlk etapta teknik direktör Şenol Güneş'in kararı sonrasında Saiss'i satmama planı yapan Beşiktaş, tek şartla bu düşüncesini değiştirebilir: 7 milyon Euro! Siyah-Beyazlı idarecilerin, bedelsiz olarak kadrosuna kattıkları Saiss'e, 7 milyon Euro'luk bir teklif gelmesi halinde Saiss'i elden çıkarabilir. Bu rakamın altında gelecek bir öneriyi değerlendirmeden reddetme kararı alan Beşiktaş Yönetimi'nin, oyuncunun hem başarılı performansından hem de liderliğinden yararlanmaya devam etmeye olumlu baktığı kaydedildi.

İSTANBUL'DA ÇOK MUTLU

Başta Premier Lig olmak üzere İspanya'dan da kulüplerin radarında bulunan Saiss'in de kariyerine İstanbul'da devam etmeye sıcak baktığı ancak kulüplerin anlaşması halinde tekrar Avrupa'nın yolunu tutabileceği belirtildi. (Fanatik)