Beşiktaş taraftarından küfüre karşınızdaki tavır! "Küfürü bırak, Beşiktaş'ı yalnız bırakma..."

Beşiktaş taraftarından küfüre karşınızdaki tavır! "Küfürü bırak, Beşiktaş'ı yalnız bırakma..."

Beşiktaş taraftarı küfüre karşı olan tavrını, yazılı bir açıklama ile gösterdi.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaşlı taraftarlar, bu sezon Vdafone Park'ta küfür edilmemesi ve kulübün ceza almaması adına bir yazılı açıklama hazırladı. Taraftarlar tarafından yazılan açıklama şu şekilde;

2018-2019 Lefter Küçükandoniyadis Sezonu Hakkında Bilgilendirme

Son günlerde ülkemizin karşılaştığı ekonomik yaptırımlar ve kur spekülasyonları tüm sektörü etkilediği gibi,transfer döneminde Türk futboluna hizmet eden başta Beşiktaş'ımız olmak üzere diğer camiaları da olumsuz etkilemektedir. Beşiktaş ailesi olarak içinde bulunduğumuz bu sıkıntılı süreci birbirimze daha da kenetlenerek atlatacağımıza hiç şüphemiz yoktur.

Geçtiğimiz yıl kag şanssız, kah haksız kaybettiğimiz şampiyonluğu unutarak ve fakat ders çıkararak bu sene hedefimize ulaşacağz. Büyük Beşiktaş taraftarı olarak her zaman; "Sokakta oyna, kaldırımda destekleriz" dedik ve armamızın olduğu her branşta takımımızın yanında olarak bu sezon şampiyonluklarla bitireceğimizden şüphemiz yoktur.

Bu hedef doğrultusunda taraftarlar olarak yapmamız gereken "kötü tezahürat ve merdiven boşlukları işgali" başlıklarıyla TFF'dan aldığmız maddi cezaları ortadan kaldırmaktır. Stadımızda oynayacağımız maçlarda toplu şekilde küfür edilmemesine ve merdiven boşlukların maç esnasında işgal edilmemesine dikkat edip, geçtiğimiz yıl TFF tarafından kulübüze kesilen 5.000.000 TL cezanın kasamızda kalmasını hep birlikte sağlayacağız.

Haydi büyük BEŞİKTAŞ taraftarı; "Küfürü bırak Beşiktaş'ı yalnız bırakma"

asas.jpg

Etiketler :