Beşiktaş, Trabzonspor maçı hazırlıklarına devam etti

Beşiktaş, Trabzonspor maçı hazırlıklarına devam etti

Beşiktaş, Süper Lig’in ilk haftasında Trabzonspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, bu sabah yaptığı antrenmanla devam etti.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş, resmi internet sitesinden Süper Lig’in ilk haftasında Trabzonspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, bu sabah yaptığı antrenmanla devam ettiğini açıkladı. İşte Beşiktaş'ın açıklaması;

''Futbol Takımımız, Süper Lig’de Trabzonspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, bu sabah BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla devam etti.

Basına kapalı idman, 1.5 saate yakın sürdü.

Teknik Direktörümüz Sergen Yalçın yönetiminde yapılan antrenman, kondisyon ve taktik çalışmasıydı. İdman, sahada yapılan kondisyon ve stretching çalışmasıyla başladı. Pas çalışması, top kapma oyun çalışması ve dar alanda kontrol pas çalışması yapıldı. Antrenman, taktik programının yer aldığı uygulamalar, 3 takımla yapılan yarım saha turnuva maçları ve kondisyon koşuları ile sona erdi.

Siyah-beyazlılarımız, Trabzonspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, yarın (9 Eylül) saat 11:00’de basına kapalı yapacağı antrenmanla devam edecek.''

Etiketler :