Beşiktaş yönetimi, Tolgay Arslan için kararını verdi!

Beşiktaş yönetimi, Tolgay Arslan için kararını verdi!

Beşiktaş, kadro dışı bıraktığı Tolgay Arslan konusunda son kararını verdi.

Ajans Beşiktaş - Ara transferde aldığı futbolcuların yanında yollarını ayırdığı isimlerle de dikkatleri üzerinde toplayan Beşiktaş, gündemini meşgul eden Tolgay Arslan konusunda tavrını belirledi.

Son güne kadar gelecek teklifleri değerlendirecek olan siyah-beyazlılar, Tolgay gibi değerli bir futbolcunun gidişini oldu bittiye getirmek istemiyor.

Beşiktaş Yönetimi, Fenerbahçe'nin bir miktar para ile birlikte Şener Özbayraklı teklifini kesinlikle kabul etmeyecek. Sarı-lacivertlilerin fırsatı değerlendirmesine izin vermeyecek olan siyah-beyazlılar, ancak değerini bulması durumunda satacak.

Yönetim, bir yere gitmemesi halinde tecrübeli oyuncuyu kaybetmek değil kazanmaya çalışacak. FEDA döneminde Ricardo Quaresma'nın kadro dışı kalması nedeniyle hem teknik hem de maddi zarar gören Beşiktaş Yönetimi, bu nedenle Tolgay'ın kalması halinde takıma dahil etmeye çalışacak. Yönetimle parasal olarak, Şenol Güneş ile de disiplin ve taktik açıdan problemler yaşayan Tolgay Arslan'ın da gitmemesi durumunda takıma geri dönmek için yönetimle görüşeceği iddia edildi.

Bedava gitmez

Fenerbahçe'nin teklifi karşısında fikri sorulan Başkan Fikret Orman'ın, "Öyle bir teklife benim Tolgay'ı bırakmam mümkün mü? Bonservisi 5 milyon euro. Getiren olursa gidebilir. Bizim 3.5 yıl mukaveleli oyuncumuz... Aramızda problemler var diye bedava verecek değiliz" diye konuştuğu ortaya çıktı.

Öte yandan Beşiktaş Yönetimi, Tolgay Arslan arasındaki problemlerin çözülmesi yönünde, transfer döneminden sonra bir görüşme olacağı vurgulandı. Bir yere gitmemesi durumunda, kalan haftalar için takıma geri çağırılması planlanan Tolgay için, yönetim gerekirse başka kulüplerle sezon sonunda masaya oturacak. (Milliyet)

Etiketler :