Beşiktaş'a 19 yaşında golcü!

Beşiktaş'a 19 yaşında golcü!

Beşiktaş hakkında sürpriz transfer iddiası! İtalya U-21 Ligi’nde Atalanta formasıyla 18 maçta 23 gol atınca A takıma alınan Musa Barrow ile Beşiktaş'ın ilgilendiği iddia edildi.

Ajans Beşiktaş - Türkiye’de önümüzdeki yaz farklı bir transfer politikası izlenecek. Beşiktaş eli bollaştığı, Fenerbahçe iki başkanın da çalışacağı profesyoneller sayesinde, Galatasaray ise UEFA’nın bastırmasıyla “içi geçmiş” emekliliğe hazır yaşlıları transfer etmeyecek. UEFA’dan gelen “sattığın kadar al” cezası kalkan Beşiktaş ciddi anlamda gelecek vaadeden isimlerle ilgilendiği iddiaları artıyor. Bu iddiaları artıranlar ise yurt dışı kaynaklı transfer haberleri.

Bu kez de İtalyanlar, Beşiktaş için sürpriz bir ismi gündeme getirdi… İtalya U-21 Ligi’nde Atalanta formasıyla 18 maçta 23 gol atınca A takıma alınan Musa Barrow…

19 yaşındaki oyuncu için Beşiktaş’ın yöneticilerinin bizzat Bergamo’ya gittiği ve Gabriele Zamagna (Atalanta Genel Direktörü) ile görüştükleri iddia edildi. Zamagna’nın Dortmund, Chelsea, Inter ve Juventus’un Barrow’un peşinde olduğunu söylemesine rağmen Türklerin oldukça ısrarcı davrandıkları belirtildi. (Fotospor)

Etiketler :