Beşiktaş'a Mısırlı yıldız orta saha

Beşiktaş'a Mısırlı yıldız orta saha

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ın listesine yeni bir isim daha eklendi. Siyah-beyazlıların Mısırlı orta saha Afsha için girişimde bulunduğu öne sürüldü.

Ajans Beşiktaş - Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ın listesine yeni bir isim daha eklendi. Siyah-beyazlıların Mısırlı orta saha Afsha için girişimde bulunduğu öne sürüldü.

İLK TEMAS KURULDU

İskoç basını, Celtic'in 26 yaşındaki oyun kurucu ile 'ilk teması' kurduğunu ancak Ocak transfer döneminde bir hamle yapmayı seçerlerse Championship ve Türk kulüplerinin de rekabetiyle karşı karşıya kalacağını iddia etti. Oyuncunun menajeri Abdelrahman Ismail, Mısır'da bir radyo istasyonuna "Beşiktaş, Galatasaray ve Celtic, Mohamed Magdy Afsha'yı imzalamak için yarışıyor.

FUTBOLA MISIR'DA BAŞLADI

Futbola ülkesi Mısır'ın Ennpi takımında başlayan Afsha ardından Mısır'ın El Raja takımının yolunu tuttu. Oyuncunun sonraki adresi ise ülkesinin bir başka takımı olan Pyramids FC oldu.

EL AHLY'DE OYNUYOR

Afsha, 31 Temmuz 2019 tarihinde ise şimdiki kulübü El Ahly ile transferde anlaşmaya vardı. Şimdilerde El Ahly formasını terleten oyuncu performansıyla dikkatleri üzerine çekti.

2 ASİSTİ BULUNUYOR

26 yaşındaki futbolcu bu sezon takımıyla çıktığı 4 resmi maçta 2 asist kaydetmeyi başardı. (Sabah)