1. HABERLER

  2. DİĞER HABERLER

  3. Beşiktaşlı sporcuların Salon Olimpik dereceleri
Beşiktaşlı sporcuların Salon Olimpik dereceleri

Beşiktaşlı sporcuların Salon Olimpik dereceleri

Beşiktaşlı sporcular, İstanbul Salon Olimpik Yarışmaları Şampiyonası’nda hangi dereceleri aldı?

A+A-

7-8 Ocak tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Salon Olimpik Yarışmaları Şampiyonası’nda sporcularımızın aldığı sonuçlar şöyle:

Salon Olimpik Genç Bayan sonuçları:

Hafize Akçay           400 mt.                    1.01.29           1.
Yaren Aydın            200 mt.                       29.01           1.
Yaren Baş               Sırıkla Yüksek Atl.           3.30           2.
Yaren Aydın            400 mt.                     1.02.56           2.
Hafize Akçay           800 mt.                     2.18.50           2.
Buket Yağcı             400 mt.                     1.10.07           3.
Yaren Aydın             800 mt.                     2.27.49           3.
Buket Yağcı             800 mt.                     2.41.30           4.

Salon Olimpik Büyük Bayan sonuçları:

Kübra Çelik                     400 mt.            1.01.02            1.
Fatmanur Uludağ            1500 mt.             4.59.54            2.
Kübra Çelik                     800 mt.            2.22.96            2.
Funda Erdoğan                 3000 mt.           0.55.74            2.
Funda Erdoğan                 1500 mt.           5.24.57            3.

Salon Olimpik Yıldız Bayan sonuçları;

İrem Zehra Karababa               Yüksek Atl.                1.67       1.
Özge Köse                                3000 mt.          10.52.69       1.
Tuğçe Şahin                          Gülle Atma                 9.91       2.
Fatmanur Ergin                       Yüksek Atl.                1.50       3.
Doğanur Yılmaz                         Uzun Atl.                4.59       3.
Sıla Simay Harman         Sırıkla Yüksek Atl.               2.20       3.
Özge Köse                                1500 mt.           5.19.32        3.
Doğanur Yılmaz                       60 mt Eng.               12.46      6.
Fatma Aktürk                          60 mt.Eng.              12.48       7.
Fatma Aktürk                              200 mt.              28.57       8.
Doğanur Yılmaz                       3 Adım Atl.                9.41       8.
Rüyanur Tokaç                             200 mt.              29.05      10.
Bahar Karaloğlu                           800 mt.            2.35.19      10.
Elif Baskın                                  200 mt.               29.07     11.
Kader Gül                                   800 mt.            2.39.23      11.

Salon Olimpik Yıldız Bayan Pentatlon sonuçları;

Fatmanur Ergin             Toplam Puan: 2234                         2.
Tuğçe Şahin                 Toplam Puan: 1082                         3. 

Önceki ve Sonraki Haberler