Beşiktaşlı yetkililer, Vida için Dinamo Kiev Yönetimi ile bir araya gelecek!

Beşiktaşlı yetkililer, Vida için Dinamo Kiev Yönetimi ile bir araya gelecek!

Stoperde uzun zamandır Vida transferi için uğraşlar veren Beşiktaş Yönetimi, transferi bitirmek için Dinamo Kiev yönetimi ile bir araya gelecek.

Ajans Beşiktaş - Stoperde uzun zamandır Vida transferi için uğraşlar veren Beşiktaş Yönetimi, başka Türk takımların da devreye girme söylentileri nedeniyle Hırvat oyuncunun transferini bitirmek için Dinamo Kiev yönetimi ile bir araya gelecek.

Yapılan pazarlıkları uzatmak istemeyen ve bu transferi bir an önce bitirmek isteyen başkan Orman, gidecek olan oyunculardan gelecek olan parayı beklemeden Vida’yı Türkiye’ye getirmeye uğraşacak. Özellikle Galatasaray, Fenerbahçe, Trabzonspor ve Başakşehir’in kadrolarını güçlendirmeleri nedeniyle, bir stoper daha transfer edilmesinin şart olduğunu düşünen Orman, üst üste üçüncü şampiyonluğun riske girmemesi için, kesenin ağzını açacak.

Öte yandan daha önce Beşiktaş ile prensip anlaşmasına varan Vida’nın da Şampiyonlar Ligi nedeniyle, Türkiye’de Beşiktaş dışında başta bir kulübe gitmeye sıcak bakmadığı vurgulandı.

Güneş kadroyu bozmayacak

Ligin ikinci haftasını da galibiyetle kapatarak ikide iki yapmak isteyen Beşiktaş, Kasımpaşa maçının hazırlıklarını basına kapalı bir antrenmanla gerçekleştirdi.

Teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde yapılan idmanda, yarınki maçın taktiği üzerinde çalışıldı. Kasımpaşa karşısında da, Antalyaspor karşısında görev alan kadroyu sahaya sürmeyi planlayan Güneş skora göre Lens, Negredo ve Medel gibi isimlerden dakika olarak daha fazla yararlanmaya çalışacak. Beşiktaşlı futbolcular, Kasımpaşa maçhazırlıklarını bugün yapacakları idmanla tamamlayarak kampa girecek. (Milliyet)

Etiketler :